Новини

Хроніка
06 Трав 2021
«Словошалик»

Про наш перекладацький проєкт "Словошалик", що був реалізований за підтримки Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро тепер знають і в місті Рівне. Це дуже приємно і відповідально, оскільки Філологічний факультет РДГУ готує фахівців-перекладачів. Тішимось співпраці і сподіваємось, що переклади дніпрян стануть натхненням для когось, а може й матеріалом для подальшої наукової роботи.

06 Трав 2021
Віртуальна виставка Неймовірна Греція

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує здійснити віртуальну подорож визначними місцями "Неймовірної Греції".

30 Квіт 2021
Православні храми Дніпра. Благовіщенська церква

30 квітня з нагоди свята Великодня і до 125-річчя Благовіщенської церкви міста, у Дніпровській центральній міській бібліотеці, пройшла чергова зустріч лекторію "Цікаве про рідний край" з відомим краєзнавцем Максимом Кавуном.

23 Квіт 2021
Вільям Шекспір: був чи не був?

Сьогодні, у Міжнародний День книги і на честь Дня народження Вільяма Шекспіра, Дніпровська центральна міська бібліотека провела лекцію у ZOOM, присвячену життю та творчості видатного митця для студентів економічного факультету кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

16 Квіт 2021
#ЧитаємоРазом: Деніел Кіз "П'ята Саллі" (уривок)

16 квітня на сторінці Дніпровської Центральної міської бібліотеки у Facebook та каналі YouTube вийшло нове відео проєкту #ЧитаємоРазом. Цього тижня було озвучено уривок книги Деніела Кіза "П`ята Саллі".

14 Квіт 2021
Дарунок від партнерів

У квітні 2021 року соціокультурний центр міської бібліотеки став ще більш гостинним, привітним, затишним та функціональним, завдяки дарунку співвласників Мистецького простору OLOS-Art Тетяни Троян і Дмитра Сколярова.

06 Квіт 2021
«Словошалик»

6 квітня у відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройшла онлайн-презентація збірки перекладів німецькомовних поезій – «Словошалик». Завідувачка відділом Олена Степанюк зачитала деякі із опублікованих перекладів у прямому ефірі на Facebook

 

02 Квіт 2021
#ЧитайПершим

Вже декілька місяців читачі Центральної міської бібліотеки Дніпра насолоджуються історіями з новими книгами, отриманих від Українського інституту книги в рамках програми поповнення бібліотечних фондів.

02 Квіт 2021
#ЧитаємоРазом: Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника у часі"

2-го квітня на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook та YouTube вийшло нове відео проєкту #ЧитаємоРазом. Цтого тижня було озвучено уривок з книги Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника у часі".

02 Квіт 2021
Онлайн-виставка "Привіт, весно!"

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Дніпровська дитяча художня школа №1 запрошують поціновувачів мистецтва переглянути онлай-виставку "Привіт, весно", яка експонувалась в соціокультурному центрі бібліотеки впродовж березня.