Новини

Хроніка
23 Лют 2021
Акція до ювілею Лесі Українки

Дніпровська Центральна міська бібліотека долучилась до святкування 150-річчя від Дня народження Лесі Українки. До ювілею української мисткині було розроблено книжкові закладки для читачів бібліотеки із використанням дизайну, запропонованого Міністерством культури та інформаційної політики України.

15 Лют 2021
#ЧитаємоРазом: Бет О'Лірі "Квартира на двох"

14 лютого о 17:00 на сторінці Дніпровської Центральної міської бібліотеки у Facebook та YouTube вийшло нове відео. Цього тижня в рамках проєкту #ЧитаємоРазом було озвучено анотацію книги Бет О'Лірі "Квартира на двох".

12 Лют 2021
Відзнаки міським бібліотекам Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека та дванадцять її філій отримали подяки за участь у якості партнерів книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів - 2020» за якісну та креативну роботу з визначення книжок-переможців премії.

12 Лют 2021
Листівка до Дня закоханих власноруч

Творча майстерня для всієї родини Дніпровської Центральної міської бібліотеки запрошує на майстер-клас по створенню листівки до Дня закоханих.

10 Лют 2021
ДивисьVSчитай. Вероніка Рот «Дивергент. Нескорена»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Вероніка Рот «Дивергент. Нескорена».

10 Лют 2021
Підсумки розіграшу книг

10 січня відбувся розіграш книг, оголошений Центральною міською бібліотекою до Дня дарування книг та Дня закоханих.

10 Лют 2021
В бібліотеці новий керівник: факультет бібліотечних знань

10 лютого 2021 року в лекційній залі Центральної бібліотеки було проведено Факультет бібліотечних знань - «В бібліотеці новий керівник».

05 Лют 2021
#ЧитаємоРазом: Тамара Горіха Зерня "Доця" (уривок)

5 лютого о 17:00 на сторінці Дніпровської Центральної міської бібліотеки у Facebook та YouTube виходить нове відео. Цього тижня в рамках проєкту #ЧитаємоРазом було озвучено уривок книги "Сім щисливих днів" (авторка: Тамара Горіха Зерня)

04 Лют 2021
Перші відгуки

Дніпровська Центральна міська бібліотека вже почала отримувати перші відгуки від дніпрян, яких зацікавили нові надходження книг, що надійшли до нас від Українського Інституту книги.

02 Лют 2021
Книги за активність

Дніпровська Центральна міська бібліотека взяла участь у розіграші 100 коробок книг від Фундації Дарини Жолдак та стала однією з 60 бібліотек-переможниць.