Новини

Хроніка
25 Лист 2021
#ЩедрийВівторок у Дніпровській Центральній міській бібліотеці

Дніпровська Центральна міська бібліотека долучилась до Всеукраїнської акції дарування книг для бібліотек України в рамках всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок - день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

24 Лист 2021
Нова модель сучасної публічної бібліотеки

24 листопада співробітники Дніпровської Центральної міської бібліотеки відвідали арт-простір "7-ме Небо", де пройшла лекція-діалог від директорки Публічної бібліотечної системи міста Запоріжжя – Ірини Лень, яка поділилась своїм досвідом та знаннями стосовно перетворення бібліотеки на мультикультурний простір.

 

24 Лист 2021
Книжкові дарунки від віце-консула Республіки Польща

24 листопада до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітав поважний гість – віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Міхал Банась і передав чудові книжкові дарунки для дніпровських читачів в рамках проєкту «Польська полиця».

24 Лист 2021
Дарунки від засновника журналу "Бористен"

23 листопада до Бібліотеки української діаспори завітав Фідель Сухоніс - засновник і шеф-редактор журналу «Бористен» та люб’язно передав у фонд бібліотеки підбірку щомісячника «Бористен» за 6 років.

24 Лист 2021
Дивись VS читай. Марк Леві «Між небом і землею»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Марк Леві «Між небом і землею»

17 Лист 2021
Свято французької поезії

17 листопада Дніпровська Центральна міська бібліотека у тісній співпраці з Альянс Франсез в Дніпрі провели свято французької поезії.

17 Лист 2021
Найкращі книги - найкращим бібліотекам

Дніпровська Центральна міська бібліотека стала однією зі ста найкращих бібліотек України, які отримали добірку сучасних видань про бізнес та саморозвиток від Благодійного фонду «Бібліотечна країна».

17 Лист 2021
Бібліотекарі Дніпра в гостях у запорізьких колег

16 листопада 2021 року співробітники міських бібліотек Дніпра відвідали своїх колег у місті Запоріжжя, де після реорганізації, об’єднання двох бібліотечних систем та ремонту відкрились оновлені бібліотеки.

17 Лист 2021
Інклюзивні видання в Центральній бібліотеці Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека отримала в дарунок комплект із п’яти книжок "Казки Закарпаття. Легка мова" від громадської організації "Центр культурних ініціатив "Фортеця УНГ".

31 Жов 2021
Хелловін - привід почитати...

31 жовтня - день усіх святих, або простіше, - Хелловін. Ставитись до нього можна по-різному, та навіть якщо ви не вважаєте цей день святом, то чому б не скористатись ним як приводом цікаво, незвичайно, і трошки моторошно провести один з осінніх днів?