Анонс

Хроніка
28 Черв 2022
Українські конституції: історичні традиції державотворення

Запрошуємо всіх бажаючих до лекторію "Цікаве про рідний край", присвяченого Дню Конституції України. Цього разу незмінний лектор Максим Кавун розкаже про історичні традиції державотворення. 

13 Черв 2022
Батько в господі, то й горя немає

Бібліотека української діаспори імені сенатора Джона Маккейна запрошує на лекцію Миколи Чабана до міжнародного Дня батька: "Батько в господі, то й горя немає". 

18 Квіт 2022
Разом ми сила

19 квітня о 15.00 у приміщенні Центральної міської бібліотеки на Воскресенській, 23 відбудеться відкриття виставки плакатів та ілюстрацій "Разом ми сила" в рамках COW Design Biennale.

26 Лют 2022
"Ниточкою золотою..."

Центральна міська бібліотека та Бард Арт Клуб, в рамках проєкту Творча вітальня "Відлуння" запрошує любителів авторської пісні на музичну програму, присвячену дніпровському барду Володимиру Ткачу.

24 Лют 2022
Барвисті плеса творчості

Центральна міська бібліотека запрошує на виставку "Школи рукоділля" КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" ДМР.

19 Лют 2022
Нова пікторіальна фотографія

Цікавитесь фотографією? Захоплюєтесь професійними світлинами? Запрошуємо на презентацію книги «Нова пікторіальна фотографія» та автограф-сесію з відомим дніпровським фотографом, членом Національної спілки фотохудожників України, Сергієм Селезньовим.

19 Лют 2022
Філософія миттєвостей

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів класичної фортепіанної музики  на концертну програму від Ігоря Іванова.

18 Лют 2022
Бери. Читай. Дивись і слухай

Центральна міська бібліотека запрошує поціновувачів літературного слова на зустріч читців, присвячену 210-річчю від Дня народження українського письменника, байкаря Євгена Гребінки.

12 Лют 2022
Презентація книги "Волоський часопис"

12 лютого в Центральній міській бібліотеці відбудеться презентація книги "Волоський часопис", що присвячена 250-ій річниці села Волоського Дніпропетровської області. 

12 Лют 2022
Мелодія кохання

Центральна міська бібліотека запрошує романтиків на літературно-музичну програму до Дня закоханих.