Анонс

Хроніка
28 Січ 2022
Королева модернізму

Центральна міська бібліотека запрошує любителів почитати на огляд літератури від Олени Петренко до 140-річчя від дня народження британської письменниці Вірджінії Вульф.

25 Січ 2022
День студента

Шоу від студентської молоді, імпровізація та весела ігрова програма чекають на вас 25 січня у Центральній міській бібліотеці.Це вечір, коли можна продемонструвати публіці свій унікальний талант і неабиякі здібності: прочитати вірш, показати картковий фокус, вразити стендапом чи виконати музичний твір  - будь-який талант знайде свого глядача. Приходьте з «групою підтримки» - шанувальники потрібні усім!

25 Січ 2022
Микола Чабан "Серце бентежне"

25 січня в Бібліотеці української діаспори відбудеться презентація нової книги Миколи Чабана "Серце бентежне", яка присвячена талановитому земському діячу Катеринославщини, приват-доценту Харківського університету Івану Григоровичу Василенку (1854-1892).

22 Січ 2022
Музика - мій талісман

Центральна бібліотека запрошує любителів фортепіанної класики на музичну програму "Музика - мій талісман" у виконанні Олени Кулішкіної, викладачки Дніпропетровського фахового мистецького коледжу культури.

21 Січ 2022
Послухай!: Васіліса Мазурчук (Трофимович) "Казки Донбасу"

21 січня Центральна міська бібліотека запрошує послухати онлайн уривки з захоплюючої книжки молодої української авторки Васіліси Мазурчук (Трофимович) "Казки Донбасу", в рамках проєкту "Послухай!".

19 Січ 2022
Презентація історичного коміксу "Оборона Замостя. Легенда про лопату"

19 січня 2022 року в Бібліотеці української діаспори відбудеться презентація першого історичного мальопису (коміксу) "Оборона Замостя. Легенда про лопату".

15 Січ 2022
Щедрий вечір

Вертеп, щедрівки, колядки та майстер-клас для малечі "Різдвяний павук" чекають на вас у святковій програмі "Щедрий вечір."

14 Січ 2022
Старий добрий Новий рік!

Центральна бібліотека разом з письменниками Дніпра запрошують любителів поезії на літературну програму "Старий добрий Новий рік!" послухати митців рими і слова.

11 Січ 2022
З вдячністю до всіх

Літературна зустріч «З вдячністю до всіх» до міжнародного Дня «Спасибі!» - це шанс кожного сказати такі важливі слова тому, хто на них заслуговує!
Запрошуємо усіх літераторів і читців поезії на теплий вогник. З собою - гарний настрій, декілька віршів і трошки сміливості взяти участь у грі!

28 Груд 2021
Новорічні та Різдвяні традиції української діаспори

Бібліотека української діаспори продовжує курс лекцій "Діаспоріана".