Анонс

Хроніка
09 Жов 2021
Як бути щасливим попри все

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на творчу зустріч із письменницею Ольгою Саліпою.

30 Верес 2021
Микола Чабан «На терезах вічності»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на презентацію нової книги відомого дніпровського письменника, краєзнавця і журналіста Миколи Чабана "На терезах вічності", в яку увійшло близько півтори сотні краєзнавчих розвідок, нарисів, статей, досліджень та репортажів з історії Новомосковська та Новомосковського повіту.

26 Верес 2021
Урок малювання

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує дітей від 7 років та дорослих на урок малювання від хобі-групи "Натхнення".

26 Верес 2021
Творча спадщина Лесі Українки

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошують всіх охочих на літературно-музичну програму, присвячену творчості поетеси Лесі Українки.

 

25 Верес 2021
Фортепіанна спадщина Олександра Скрябіна

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на концерт фортепіанної музики у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Гліба Адлуцького.

24 Верес 2021
Презентація книги «Подих мандрів»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів яскравих вражень та подорожей на презентацію книги Стасі Клюфас «Подих мандрів».

24 Верес 2021
Освітня колиска Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край», присвячене 105-річчю від дня відкриття Вищих жіночих курсів та 120-річчя від дня відкриття Катеринославського комерційного училища – «Освітня колиска Дніпра».

22 Верес 2021
Бібліотечна толока

Святкуймо Всеукраїнський день бібліотек - 2021 разом з міськими бібліотеками Дніпра!

21 Верес 2021
Український скульптор, педагог, громадський діяч Петро Капшученко

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів історії на чергову лекцію "Діаспоріани" Миколи Чабана, на якій ви дізнаєтесь про нашого земляка, відомого скульптора, графіка, педагога та громадського діяча Петра Капшученко.

15 Верес 2021
Бібліотечна толока у Центральній міській бібліотеці

До Всеукраїнського дня бібліотек Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх хто любить книгу і читання на Бібліотечну толоку.