Анонс

Хроніка
19 Лют 2021
Веб-квест "Довкола довкілля"

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки та його ЕКОпростір пропонує випробувати себе, свої знання про довкілля і виграти милі екологічні подарунки за перемогу в нашому веб-квесті! 

13 Лют 2021
Послухай!: Софі Дьйоед "Естер і Мандрагор: Чаклунка та її кіт"

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки пропонує долучитись до нового онлайн проєкту "Послухай!".

29 Січ 2021
Життя без сміття як філософія

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у віртуальному онлайн-заході "Життя без сміття як філософія".

05 Січ 2021
Тиха ніч

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує долучитись до нашого прямого ефіру і дізнатись нове про відому різдвяну пісню "Тиха ніч" (Stille Nacht). 

18 Груд 2020
Віртуальна майстерня: Новорічна еко-прикраса

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у віртуальному майстер-класі з виготовлення новорічної еко-прикраси із використаного паперу.

18 Груд 2020
Позачасся: Рільківські читання

Почесне Консульство Австрійської Республіки в місті Дніпро та Дніпровська Центральна міська бібліотека мають честь запросити Вас на Рільківські читання на пошану австрійського поета-символіста і з нагоди 185-річного ювілею Райнера Марії Рільке. Подія відбудеться в онлайн-режимі 18 грудня о 14:30

11 Груд 2020
Віртуальна майстерня: Прикрашаємо екоторбинку

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих прослухати  міні-лекцію з екології та взяти участь у віртуальному майстер-класі з прикрашання екоторбинки.

24 Жов 2020
Нове українське кіно: Крути 1918

Запрошуємо вас переглянути онлайн фільм за реальною історією "Крути 1918". Перегляд відбудеться 24 жовтня о 19-00. А для тих, хто звик дивитись кіно вночі, додатковий сеанс відбудеться опівночі.

17 Жов 2020
Нове українське кіно: Донбас

Запрошуємо вас переглянути фільм Сергія Лозниці "Донбас". Показ відбудеться 17 жовтня о 19:00. А для тих, хто звик дивитись кіно вночі, додатковий сеанс відбудеться опівночі. 

09 Жов 2020
Нове українське кіно: Герой мого часу

Запрошуємо на черговий онлайн-перегляд кінофестивалю "Нове українське кіно". 9-го жовтня о 19:00 дивимось фільм Тоні Ноябрьової "Герой мого часу". А для тих, хто звик дивитись кіно вночі, додатковий сеанс відбудеться опівночі.