Бібліотека дякує

Хроніка
07 Верес 2021
Видавництву Саміт-Книга та авторам Дмитру Синиці, Віктору Андрієнко, Дмитру Чекалкину

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують видавництву Саміт-Книга та авторам Дмитру Синиці, Віктору Андрієнко, Дмитру Чекалкину за книги: «Kosakenkuche», «(Un)celebrated Ukrainians, who changed the course of hastory», «Торговля страхом», «Гаврик», «Легенди Чарівнолісся», «SoundЧек», «Українська історія в обличчях», подаровані до фонду бібліотеки.

 

20 Серп 2021
Аллі Ковтун

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують журналістці, письменниці, медіа-менеджерці, видавчині Аллі Ковтун за книгу "Сальдо великих грошей. Історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних", подаровану до фонду бібліотеки.

25 Трав 2021
Туристичному Інформаційному Центрові

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Туристичному Інформаційному Центрові м. Дніпра за видання «Символ міста. Найстаріший палац», подароване до фонду бібліотеки.

08 Квіт 2021
Кисилевському Дмитрові

Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це серія книжок Люсі-Мод Монтгомері про життя Енн Ширлі, яка складається з восьми романів.
 

07 Квіт 2021
Кисилевському Дмитрові

Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це серія дитячих книжок Крессіда Коуелл «Як приручити дракона».

 

27 Бер 2021
Кисилевському Дмитрові

Друзі, у нас знову надзвичайні книжкові дарунки. Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це цикл романі серії «Дискосвіт» у жанрі фентезі Террі Пратчетта.

 

23 Бер 2021
Українському інституту національної пам'яті

Книжкові дарунки від Українського інституту національної пам'яті не припиняються. Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують за нові книги: «Люди "сірої зони"», «Скарби українських говорів: тексти про борщ», «Лексикон львівський: поважно і на жарт», «Гуцульські світи. Лексикон», «Наукові студії: діалектологія, етнолінгвістика, лексикографія», подаровані до фонду бібліотеки.

 

20 Бер 2021
Яніці Мерило

Читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її колектив щиро дякують Яніці Мерило, засновниці благодійного проєкту Book Angel Янiкi Мерило за книги «Я от Яники» подарованих до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

13 Бер 2021
Тетяні Шелюг

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Дніпропетровському обласному об'єднанню людей з  інвалідністю «Творчість» та її голові – Тетяні Шелюг, за подаровані книги «Недоношені діти», «Невигадані історії», «Коли ти просто робиш це...», «Батьки мають право вирішувати», які надійдуть до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

13 Бер 2021
Тетяні Шелюг

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Дніпропетровському обласному об'єднанню людей з  інвалідністю «Творчість» та її голові – Тетяні Шелюг, за подаровані книги «Нічого для нас без нас», «Конвенція про права осіб з інвалідністю», «Формування політики раннього втручання», «Включення і рівність», «Чому доступність є важливою?», які надійдуть до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.