Бібліотека дякує

Хроніка
12 Січ 2022
Алексєєнкові С. В.

Колектив та читачі Центральної бібліотеки щиро дякують Алексєєнкові С. В. за книгу «Інформація, інформатика та метрологія».  Книга стане у нагоді інженерно-технічним працівникам, які займаються питаннями метрології та вимірювальної техніки, а також викладачам і студентам технічних спеціальностей. Запрошуємо до відділу галузевої літератури ознайомитись з виданням.

06 Січ 2022
Наталі Жиліній-Журі

Щиро дякуємо Наталі Жиліній-Журі за збірку чарівних казок «Мандрівний вітер», яку поетеса та казкарка подарувала Центральній бібліотеці.

23 Груд 2021
Яніці Мерило

В рамках благодійного проєкту Angels Янікі Мерило Центральна бібліотека отримала чудові книжкові дарунки від Яніки Мерило та видавництва Наш Формат.
Щиро дякуємо нашим дарувальникам! Кожен охочий тепер має нагоду завітати до міських бібліотек Дніпра та ознайомитись із вишуканим подарунковим виданням «Дитяча Євангелія»

23 Груд 2021
Миколі Чабану

Щиро дякуємо Миколі Чабану за його нову книгу «Серце бентежне», яку автор подарував Центральній бібліотеці.

17 Груд 2021
Володимиру Малікову та Ользі Щербиній

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Володимиру Малікову та Ользі Щербиній за 50 екземплярів образотворчого видання «Огрінь», подарованих до фонду бібліотеки.

25 Лист 2021
Стасі Клюфас

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Стасі Клюфас за книгу «Подих мандрів», подаровану до фонду бібліотеки. 

 
16 Лист 2021
Благодійному фонду «Бібліотечна країна»

Дніпровська Центральна міська бібліотека стала однією зі ста найкращих бібліотек України, які отримали добірку сучасних видань про бізнес та саморозвиток.
Щиро дякуємо Благодійному фонду «Бібліотечна країна» за книжкові дарунки. Запрошуємо читачів до відділу галузевої літератури для ознайомлення з книгами-номінантами KBU AWARDS-2020.

16 Лист 2021
Фортеці Унґ- центру культурних ініціатив

Понеділок радує гарними новинами та крутими подарунками. Дніпровська Центральна міська бібліотека отримала комплект із п’яти книжок «Казки Закарпаття. Легка мова». Щиро дякуємо Фортеці Унґ- центру культурних ініціатив за чудовий дарунок. 

12 Лист 2021
Миколі Чабану

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро вдячні письменнику, краєзнавцю, упоряднику Миколі Чабану за книгу «Праведна душа. Василь Біднов у спогадах сучасників», подаровану до фонду бібліотеки.

12 Жов 2021
Антону Мартинову і Владиславу Рашковану

Дарунки до Всеукраїнського Дня бібліотек не закінчуються. І це надзвичайно приємно!

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Антону Мартинову (засновник крафтового видавництва Лабораторія та мобільного застосунку Librarius) і Владиславу Рашковану - кураторам телеграм-каналу про книги і літературу https://t.me/SixArticlesToRead, які подарували до фонду бібліотеки добірку з 22 книг із розвитку культури, новітніх технологій, психології, саморозвитку і мотивації.

Запрошуємо читачів до відділу галузевої літератури для знайомства з чудовими виданнями.