Бібліотека дякує

Хроніка
18 Груд 2020
Наталії Дев'ятко

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Наталії Дев'ятко за чудову книгу «Скарби Примарних островів. Шлях за виднокрай», подаровану бібліотеці. Це третя книга із серії «Скарби Примарних островів», що потрапила до нашого фонду.

Ознайомитись із творчістю Наталії Дев'ятко можна у відділі художньої літератури Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

25 Лист 2020
Олегу Андрішко

Центральна міська бібліотека Дніпра та наші читачі висловлюють подяку поетові, прозаїку, драматургу Олегу Андрішко за літературний дарунок – збірку поезій «Антисанітарія».

 
12 Лист 2020
Еліні Заржицькій

Дніпровська Центральна міська бібліотека і наші читачі висловлюють щиру подяку українській письменниці, журналістці,  громадській діячці, членкині Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Еліні Заржицькій за чудовий дарунок – книжку «Легенди про козаків». Цей твір посяде достойне місце на поличці у відділі художньої літератури нашого закладу і буде залюбки прочитаний багатьма прихильниками гарної літератури!

04 Лист 2020
Демченко Миколі Сергійовичу та випускникам Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Демченко Миколі Сергійовичу та випускникам Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] за чудову книгу - Самійло Величко «Літопис», подаровану до фонду бібліотеки.

 

 

30 Жов 2020
Євгенію Безусу

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Євгенію Безусу за чудову книгу Антологія Літературне Верхньодніпров'я (ХХ ст. початок ХХІ ст.) подаровану до фонду бібліотеки.

30 Жов 2020

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Євгенію Безусу за чудову книгу "Антологія Літературне Верхньодніпров'я (ХХ ст. початок ХХІ ст.)" подаровану до фонду бібліотеки.

 

27 Жов 2020
27 Жов 2020
22 Жов 2020
Національному музею Голодомору-геноциду

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Національному музеєві Голодомору-геноциду за чудові книги подаровані до фонду бібліотеки.

Книги можна знайти у відділі галузевої літератури.

28 Серп 2020
Дмитру Грабовцю

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро дякують Дмитру Грабовцю, представнику офіційного партнера InsideMaps в Україні, за велику добірку ліцензійних фільмів англійською мовою, подаровану до фонду бібліотеки.