Бібліотека дякує

Хроніка
08 Квіт 2021
Кисилевському Дмитрові

Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це серія книжок Люсі-Мод Монтгомері про життя Енн Ширлі, яка складається з восьми романів.
Колектив бібліотеки-філії №14 та її читачі щиро вдячні Дмитру Кисилевському за чудові дарунки.
Найближчим часом книги надійдуть до бібліотеки. Тож чекаємо читачів для знайомства з новими надходженнями.

07 Квіт 2021
Кисилевському Дмитрові

Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це серія дитячих книжок Крессіда Коуелл «Як приручити дракона».

Колектив бібліотеки-філії №14 та її читачі щиро вдячні Дмитру Кисилевському за чудові дарунки. Найближчим часом книги надійдуть до бібліотеки. Тож чекаємо читачів для знайомства з новими надходженнями.

27 Бер 2021
Кисилевському Дмитрові

Друзі, у нас знову надзвичайні книжкові дарунки. Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це цикл романі серії «Дискосвіт» у жанрі фентезі Террі Пратчетта.

Колектив бібліотеки-філії №14 та її читачі щиро вдячні Дмитру Кисилевському за чудові дарунки. Найближчим часом книги надійдуть до бібліотеки. Тож чекаємо читачів для знайомства з новими надходженнями.

23 Бер 2021
Українському інститутові національної пам'яті

Книжкові дарунки від Український інститут національної пам'яті не припиняються. Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують за нові книги: «Люди "сірої зони"», «Скарби українських говорів: тексти про борщ», «Лексикон львівський: поважно і на жарт», «Гуцульські світи. Лексикон», «Наукові студії: діалектологія, етнолінгвістика, лексикографія», подаровані до фонду бібліотеки.

Найближчим часом книги надійдуть до відділів бібліотеки і читачі зможуть із ними ознайомитись.

20 Бер 2021
Янікі Мерило

Читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її колектив щиро дякують Янікі Мерило, засновниці благодійного проєкту Book Angel Янiкi Мерило за книги «Я от Яники» подарованих до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

13 Бер 2021
Тетяні Шелюг

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Дніпропетровському обласному об'єднанню людей з  інвалідністю «Творчість» та її голові – Тетяні Шелюг, за подаровані книги «Недоношені діти», «Невигадані історії», «Коли ти просто робиш це...», «Батьки мають право вирішувати», які надійдуть до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

13 Бер 2021
Тетяні Шелюг

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Дніпропетровському обласному об'єднанню людей з  інвалідністю «Творчість» та її голові – Тетяні Шелюг, за подаровані книги «Нічого для нас без нас», «Конвенція про права осіб з інвалідністю», «Формування політики раннього втручання», «Включення і рівність», «Чому доступність є важливою?», які надійдуть до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

12 Бер 2021
Тетяні Шелюг

Дніпровська Центральна міська бібліотека та її читачі щиро дякують Дніпропетровському обласному об'єднанню людей з  інвалідністю «Творчість» та її голові – Тетяні Шелюг, за книги подаровані до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.

10 Бер 2021
Т. А. Шпаковській

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро вдячні Т. А. Шпаковській провідній інженерці ректорату, редакторці книги «ПБІ – ДІБІ – ПДАБА – роки, події, особистості», яку вона подарувала до фонду бібліотеки.

06 Бер 2021
Володимиру Камкову

Читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її колектив щиро дякують авторові Володимиру Камкову (псевдонім – Володимир Глухів) за 10 екземплярів його роману «Лабіринти храму» подарованих до фонду Центральної міської бібліотеки та бібліотек-філій.