Виставки

Хроніка
15 Груд 2020
Новорічна листівка

З 15 по 30 грудня у відділі мистецтв Дніпровської Централльної міської бібліотеки буде експонуватись виставка «Новорічна листівка» -  спільний проект Дніпровського регіонального клубу екслібриса і графіки «Кобзар» і ДДХШ №2. 

07 Жов 2020
Злам на сході. Життя змінюється

Відділ документів іноземними мовами запрошує всіх бажаючих з 7 по 30 жовтня відвідати виставку плакатів про історію німецької єдності «Злам на сході. Життя змінюється». Вона є логічним продовженням виставки "Від мирної революції до німецької єдності", яка проходила у нас в минулому році і дає можливість ознайомитись з маловідомими фактами з історії після воз’єднання Німеччини. Виставка проводиться в рамках щорічного всеукраїнського фестивалю «Тижні Німеччини в Україні», який в цьому році присвячений темі 30-ї річниці воз’єднання Німеччини та проходить під гаслом «Об’єднані в Європі – 30 років німецької єдності».

05 Серп 2020
Виставка художніх робіт Олесі Філінської

Відділ мистецтв Дніпровської Центральної міської бібліотеки запрошує всіх бажаючих на виставку художніх робіт Олесі Філінської «Яскраве літо». 

02 Бер 2020
Юна графіка

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на виставку спільного проєкту Дніпровського клубу екслібрису та графіки «Кобзар», Дитячої художньої школи №2, Театрально-художнього коледжу та Національного університету м. Дніпро.

 
02 Лют 2020
Виставка художніх робіт Олесі Філінської

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на виставку художніх робіт Олесі Філінської.

 
01 Лют 2020
Виставка каліграфічних робіт Ахмада Альдуллі

Центральна міська бібліотека запрошує поціновувачів мистецтва на виставку робіт сирійського майстра каліграфії Ахмада Альдуллі.

04 Січ 2020
Зимові свята

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на виставку графічних робіт студентів театрально-художнього коледжу.

 
02 Січ 2020
Територія розвитку талантів

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на новорічну виставку творчих робіт учнів студії малюнку та дитячої ілюстрації.

 
26 Груд 2019
Frauhaus: жінки Баугаузу

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної запрошує усіх бажаючих відвідати виставку плакатів Майї Замланскі "Frauhaus: жінки Баугаузу".

19 Груд 2019
Рік Новий – казковий час

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на виставку каліграфічних робіт «Рік Новий – казковий час» від студентів театрально-художнього коледжу. На виставці експонуватимуться роботи з новорічними та різдвяними привітаннями у стилі сучасної каліграфії.