Хроніка

Всі розділи
30 Лист 2021
До уваги дніпрян

Шановні земляки!
Ми переходимо до чергового етапу трансформації бібліотечної системи Дніпра. Днями відбудеться злиття двох бібліотечних систем Дніпра з утворенням нового Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки» Дніпровської міської ради. 

25 Лист 2021
Стасю Клюфас

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Стасю Клюфас за книгу «Подих мандрів», подаровану до фонду бібліотеки. 

 
25 Лист 2021
#ЩедрийВівторок у Дніпровській Центральній міській бібліотеці

Дніпровська Центральна міська бібліотека долучилась до Всеукраїнської акції дарування книг для бібліотек України в рамках всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок - день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

25 Лист 2021
Листопад 2021

Завідуюча відділом художньої літератури Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.

24 Лист 2021
Нова модель сучасної публічної бібліотеки

24 листопада співробітники Дніпровської Центральної міської бібліотеки відвідали арт-простір "7-ме Небо", де пройшла лекція-діалог від директорки Публічної бібліотечної системи міста Запоріжжя – Ірини Лень, яка поділилась своїм досвідом та знаннями стосовно перетворення бібліотеки на мультикультурний простір.

 

24 Лист 2021
Книжкові дарунки від віце-консула Республіки Польща

24 листопада до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітав поважний гість – віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Міхал Банась і передав чудові книжкові дарунки для дніпровських читачів в рамках проєкту «Польська полиця».

24 Лист 2021
Дарунки від засновника журналу "Бористен"

23 листопада до Бібліотеки української діаспори завітав Фідель Сухоніс - засновник і шеф-редактор журналу «Бористен» та люб’язно передав у фонд бібліотеки підбірку щомісячника «Бористен» за 6 років.

24 Лист 2021
Дивись VS читай. Марк Леві «Між небом і землею»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Марк Леві «Між небом і землею»

20 Лист 2021
Фарбами дитинства

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на виставку художніх робіт вихованців Дніпровської дитячої школи мистецтв імені Бориса Гмирі.

17 Лист 2021
Свято французької поезії

17 листопада Дніпровська Центральна міська бібліотека у тісній співпраці з Альянс Франсез в Дніпрі провели свято французької поезії.