Хроніка

Всі розділи
27 Бер 2021
Граємо в "Еко-мемо"

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Відділ документів іноземними мовами запрошують долучитись до он-лайн сеансу гри в Еко-мемо. Це нова екологічна гра в яку можна погратись в нашому Екопросторі. Її можливості ми продемонструємо онлайн і спробуємо в неї пограти.

13 Бер 2021
Послухай!: Богдан Красавцев "Екологічні історії для моїх маленьких друзів"

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує наших читачів приєднатись до сторінки Відділу документів іноземними мовами у Facebook і прослухати оповідки з книги Богдана Красавцева "Екологічні оповідання для моїх маленьких друзів".

28 Лют 2021
Кенгуру Фест: дивись онлайн!

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує кінолюбів на "Кенгуру Фест", що проходить за підтримки Посольства Австралії в Україні та агенції Артхаус Трафік онлайн з 26 січня по 31 березня.

26 Лют 2021
До відома дніпрян!

До відома дніпрян! Комунальна установа «Спеціалізована установа з надання безоплатної первинної правової допомоги у м. Дніпро» пропонує послуги.

25 Лют 2021
Українському інститутові національної пам'яті

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро вдячні Українському інститутові національної пам'яті за календар «Українські жінки XX століття» і книгу «Воїни Дніпра: цінності, мотивації, смисли», подаровані до фонду бібліотеки.

25 Лют 2021
Володимиру Малікову та Ользі Щербині

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі висловлюють подяку мистецтвознавцям Володимиру Малікову та Ользі Щербині за 25 примірників видання «Міф про степ», подарованих до фонду бібліотеки.
Видання здійснено в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».
Запрошуємо читачів до відділу літератури з питань мистецтв, щоб ознайомитись із чудовим виданням, присвяченим творчості кола мистців дніпровського андеграунду періоду 1970-х - поч. 1990-х років.

25 Лют 2021
Ігорові Кочергіну

Відтепер Дніпровська Центральна міська бібліотека має чудове видання «Символ міста. Найстаріший палац» та ще й з автографом автора – Ігор Кочергін.

Колектив бібліотеки та її читачі щиро вдячні за чудовий дарунок, завдяки якому можна дізнатись про архітектуру Дніпра, його знакові будівлі, що ввібрали в себе пам'ять часів!

25 Лют 2021
Вадиму Якушенку

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її читачі щиро вдячні Вадиму Якушенку, завідувачу відділом Перший Музей АТО Дніпро/ Первый Музей АТО Днепр/ Ukraine’s first ATO Museum, за книги, подаровані до фонду бібліотеки.

23 Лют 2021
Акція до ювілею Лесі Українки

Дніпровська Центральна міська бібліотека долучилась до святкування 150-річчя від Дня народження Лесі Українки. До ювілею української мисткині було розроблено книжкові закладки для читачів бібліотеки із використанням дизайну, запропонованого Міністерством культури та інформаційної політики України.

20 Лют 2021
З глибоким сумом і скорботою повідомляємо

З глибоким сумом і скорботою повідомляємо, що 20 лютого 2021 року на 87 році життя пішла в небуття Шамичкова Ерна Андріївна, заслужений працівник культури України, колишній директор Дніпропетровської міської централізованої системи публічних бібліотек для дорослих.