Хроніка

Всі розділи
09 Жов 2021
Як бути щасливим попри все

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на творчу зустріч із письменницею Ольгою Саліпою.

30 Верес 2021
Микола Чабан «На терезах вічності»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на презентацію нової книги відомого дніпровського письменника, краєзнавця і журналіста Миколи Чабана "На терезах вічності", в яку увійшло близько півтори сотні краєзнавчих розвідок, нарисів, статей, досліджень та репортажів з історії Новомосковська та Новомосковського повіту.

26 Верес 2021
Урок малювання

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує дітей від 7 років та дорослих на урок малювання від хобі-групи "Натхнення".

26 Верес 2021
Творча спадщина Лесі Українки

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошують всіх охочих на літературно-музичну програму, присвячену творчості поетеси Лесі Українки.

 

25 Верес 2021
Фортепіанна спадщина Олександра Скрябіна

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на концерт фортепіанної музики у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Гліба Адлуцького.

24 Верес 2021
Презентація книги «Подих мандрів»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів яскравих вражень та подорожей на презентацію книги Стасі Клюфас «Подих мандрів».

24 Верес 2021
#ЧитаємоРазом: Дейв Еґґерс "Сфера"

24 вересня на сторінках Дніпровської Центральної міської бібліотеки у соцмережах Facebook та YouTube, вийшов ювілейний, 50-тий випуск проєкту #ЧитаємоРазом. Цього разу було озвучено уривок з роману Дейва Еґґерса "Сфера".

24 Верес 2021
Графік роботи Соціокультурного центру

Шановні читачі! Доводимо до вашого відома, що з 25 вересня Соціокультурний центр Дніпровської Центральної міської бібліотеки тимчасово змінює графік своєї роботи.

24 Верес 2021
Освітня колиска Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край», присвячене 105-річчю від дня відкриття Вищих жіночих курсів та 120-річчя від дня відкриття Катеринославського комерційного училища – «Освітня колиска Дніпра».

22 Верес 2021
ОкО

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує шанувальників мистецтва на виставку художніх робіт Вікторії Скорик.