Хроніка

Всі розділи
29 Трав 2021
45 minutes avec Eric-Emmanuel Schmitt

29 квітня о 17:30 запрошуємо до конференц-зали Альянс Франсез в місті Дніпро (Крутогорний узвіз, 21-а (вхід з Успенської площі) на зустріч з відомим французьким письменником Еріком-Еманюелем Шміттом. Зустріч відбудеться в комбінованому режимі (письменник знаходиться у Франції) і всі охочі зможу задати питання щодо творчості митця.

28 Трав 2021
Залізниця мого дитинства

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край», присвячене 85-річчю від дня відкриття дніпровської дитячої залізниці – «Залізниця мого дитинства».

14 Трав 2021
Вебквест "По той бік Фройда"

Почесне Консульство Австрійської Республіки в місті Дніпро та відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки запрошує вас прийняти участь в вебквесті "По той бік Фройда".

11 Трав 2021
Інтерактивна виставка Data CTRL Centre

З 11 травня по 24 травня Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки запрошує вас відвідати інтерактивну виставку Data CTRL Centre, створеною Tactital Tech (Берлін, Німеччина) та КУНШТ (Київ, Україна).

06 Трав 2021
«Словошалик»

Про наш перекладацький проєкт "Словошалик", що був реалізований за підтримки Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро тепер знають і в місті Рівне. Це дуже приємно і відповідально, оскільки Філологічний факультет РДГУ готує фахівців-перекладачів. Тішимось співпраці і сподіваємось, що переклади дніпрян стануть натхненням для когось, а може й матеріалом для подальшої наукової роботи.

06 Трав 2021
Віртуальна виставка Неймовірна Греція

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує здійснити віртуальну подорож визначними місцями "Неймовірної Греції".

05 Трав 2021
Робота бібліотеки у травневі свята

Шановні  читачі! З нагоди святкування Дня пам'яті та примирення Дніпровська Центральна міська бібліотека працюватиме за таким графіком:

05 Трав 2021
Моя Україно

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує дніпрян та гостей міста на виставку робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». 

05 Трав 2021
Любить травень малювати

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошують поціновувачів і любителів мистецтва відвідати виставку художніх робіт мисткині Олесі Філінської "Любить травень малювати", що експонується у травні у відділі мистецтв.

30 Квіт 2021
Православні храми Дніпра. Благовіщенська церква

30 квітня о 17.00 Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край» з незмінним лектором – краєзнавцем, дослідником, кандидатом історичних наук Максимом Кавуном. Тема лекції: «Православні храми Дніпра. Благовіщенська церква».