Хроніка

Всі розділи
06 Серп 2022
Біженці в роки Першої світової війни

Запрошуємо всіх бажаючих на лекцію Юрія Берестеня про обставини організації системи соціальної опіки біженців в роки Першої світової війни.

26 Лип 2022
ART_наступ: Book толока

Друзі! З радістю повідомляємо, що 30.07.2022 з 11.00 до 16.00 відбудеться Благодійна акція #ART_наступ: Book толока. На вас чекають безліч майстер-класів, цікаві зустрічі, автограф-сесії з відомими письменниками та дууууууже багато книг!

25 Лип 2022
Навчання бібліотекарів Дніпра

А хто тут вчиться? Найкращі бібліотекарі міста. Нова хвиля справжніх атракціонів для мозку від наших колег з Луганщини за програмою «BrainPark».

22 Лип 2022
Перегляд документального фільму "Три Івани"

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд документального фільму "Три Івани. Історії українців у Казахстані", який  розповідає про долю українців, яких під час операції "Захід" в 1947 році було депортовано до Казахстану (а йдеться про 80 тисяч наших земляків, вивезених за один день у товарних вагонах!).

18 Лип 2022
Маріуполь-Дніпро: культурні містки

16 липня у Бібліотеці української діаспори імені сенатора Джона Маккейна відбулась лекція нашого доброго друга, письменника, історика, журналіста і краєзнавця - Миколи Чабана. Тема лекції: "Маріуполь-Дніпро: культурні містки", здається, є дуже актуальною та доречною.

18 Лип 2022
Фотовиставка до Дня металурга

До дня працівників металургійної та гірничовидобувної промисловості у приміщені Дніпровської Центральної міської бібліотеки відкрилась фотовиставка, присвячена металургійним підприємствам Маріуполя. Виставку організували представники гуманітарно-інформаційного хабу «Я Маріуполь. Дніпро».

18 Лип 2022
Аптечка, що рятує життя

15 липня у Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з Тетяною Канчур, медиком лікарні ім. Мечникова та полковником Тарасом Гренем, військовим журналістом АрміяInform. Завдяки цим людям співробітники і відвідувачі бібліотеки дізналися про необхідність мати при собі аптечку з життєвонеобхідними засобами та ліками.

13 Лип 2022
Аллі Вензик

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Аллі Вензик за чудові книжки, подаровані до фонду бібліотеки.

11 Лип 2022
Маріуполь-Дніпро: культурні містки

16 липня запрошуємо усіх охочих до Бібліотеки української діаспори імені сенатора Джона Маккейна на виступ відомого січеславського краєзнавця і журналіста, співробітника Краєзнавчого відділу ДОУНБ Миколи Чабана, на якому він розповість про культурні зв'язки між Маріуполем і Дніпром. 

05 Лип 2022
Становлення волонтерського руху в Катеринославі

Історичний екскурс "Становлення волонтерського руху в Катеринославі: до історії Дамського комітету Товариства з надання допомоги пораненим та хворим військовим (1877-1878рр.)" від кандидата історичних наук Юрія Берестеня.