Хроніка

Всі розділи
20 Трав 2022
Свято до Дня вишиванки

У День вишиванки в Центральній міській бібліотеці панувало розмаїття! Малюків на святі зацікавили майстер-клас з виготовлення вишиванок, мультики та пізнавальні ролики про національні орнаменти, дорослихісторія виникнення українського символу.

16 Трав 2022
Теорія виживання в екстремальних умовах

На вихідних у Бібліотеці української діаспри імені сенатора Джона Маккейна відбулась 2-х годинна лекція від видатного земляка, мандрівника з більш ніж півстолітнім стажем, дослідника, письменника і філософа Сергія Гордієнка. Тема лекції "Теорія виживання в екстремальних умовах". 

13 Трав 2022
ДобрийЧЕТ: мистецтво заради життя

Такого давно не було! Так затишно, гармонійно і непередбачувано. 12 травня у Центральній міській бібліотеці тихенько посидіти не вийшло. На благодійний «ДобрийЧет» зібралось чимало митців, поетів і музикантів.

03 Трав 2022
BookStock

У Дніпровській Центральній міській бібліотеці є можливість скористатися послугою продажу книг з обмінно-резервного фонду Центральної бібліотеки.

02 Трав 2022
Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу!

 Під час війни книги стали порятунком та надією, вони допомогають пережити українським сім'ям ці складні часи. До міжнародного Дня сім'ї Дніпровські міські публічні бібліотеки оголошують акцію "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу!" Прочитавши книгу -  подаруй її бібліотеці.

28 Квіт 2022
Я - Маріуполь

У Дніпрі, у будівлі Центральної міської бібліотеки, відкрили перший центр підтримки для маріупольців, чиє місто зруйнували російські окупанти. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: місто докладатиме всіх зусиль, аби зробити максимально комфортним життя всіх, хто знайшов прихисток чи нову домівку у Дніпрі.

25 Квіт 2022
Разом ми сила!

Пропонуємо вам ознайомитись з роботами дизайнерів та художників, плакати та ілюстрації яких розміщенні на виставці "Разом ми сила!".

22 Квіт 2022
REHAB center у Дніпрі


21 квітня 2022  у Дніпрі розпочинає свою роботу Простір психологічної реабілітації для дітей та дорослих REHAB center. 

Основною метою REHAB center є відновлення психічного здоров‘я людей, які постраждали внаслідок бойових дій на території України.
Заняття будуть проводити волонтери Благодійного фонду «ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» та волонтери-психологи ДНУ імені Олеся Гончара.

20 Квіт 2022
Виставка плакатів "Разом ми сила"

19 квітня у Центральній міській бібліотеці Дніпра, в рамках в рамках фестивалю COW Design Biennale, відкрилась виставка плакатів та ілюстрацій «Разом ми сила». Дизайнери та художники світового класу 21 країни висловили свою солідарність з Україною та виступили з ініціативою створення плакатів та ілюстрацій  проти війни росії з Україною.

18 Квіт 2022
Робота міських бібліотек у квітні

Робота Дніпровських міських публічних бібліотек у передсвяткові та святкові дні квітня.