Опис проекту: Шість міст України, зокрема й Дніпропетровськ, беруть участь у проекті: “Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції”. Проект націлений на підвищення обізнаності громадян та їх розуміння реформи Національної поліції України через організацію заходів на базі публічних бібліотек для діалогу між поліцією та громадянами, залучення місцевих медіа, і проведення публічної інформаційної кампанії.

Понад 40 зустрічей у різноманітних формах проходитимуть у 27 бібліотеках Дніпропетровська з лютого по квітень 2016 року. На них представники поліції та бібліотек розвиватимуть довіру та продуктивні взаємостосунки між патрульною поліцією та тими, для кого вона працює, інформуватимуть про впровадження реформи, роль патрульної поліції та норми, які безпосередньо впливають на щоденне життя громадян. До того ж, такі майданчики для діалогів зможуть створити прямі зв’язки між місцевими ЗМІ та пресслужбами патрульної поліції, заохочуючи до більш широкого інформування про впровадження реформи.Програма  IREX обрала саме публічні бібліотеки для проведення цього проекту, в зв’язку з тим, що публічні бібліотеки є загальновизнаними центрами спілкування громади та мають репутацію іноді єдиних в мікрорайонах загальнодоступних безкоштовних закладів культури та інформації.

10 бібліотекарів з Дніпропетровського  міського  комунального  закладу  культури Централізована система публічних бібліотек для дорослих пройшли   навчання у місті Києві та здобули навички по залученню аудиторії, проведенню заходів та отримали базові знання про патрульну поліцію та реформу загалом. 

Мета проекту: підвищити обізнаність громадян та їх розуміння реформи Національної поліції України через організацію заходів на базі публічних бібліотек для діалогу між поліцією та громадянами, залучення місцевих медіа, і проведення публічної інформаційної кампанії.

Місце проведення: бібліотеки Дніпропетровська

Термін дії проекту: лютий-квітень 2016 року

Цільова група проекту: користувачі бібліотеки, мешканці міста

Партнери проекту: Дніпропетровська обласна громадська організація «МІКС».  
Проект «Моя нова поліція» реалізовується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності держдепартаменту США (INL), в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) та Міністерством внутрішніх справ України.

Заходи: брифінги, прес-конференції, кіносеанси з патрульною поліцією, вуличні акції,  «жива бібліотека» з поліцейськими, «круглі столи», зустрічі з поліцейськими, селфі з поліцейськими, театралізовані рольові ігри.

Координатори проекту:  Координатори проекту в ЦБС для дорослих м. Дніпропетровськ – Шелест Наталія – заст. директора Дніпропетровської  Центральної  міської  бібліотеки,тел.(056)7450557$  Ошега  Олександр  –  зав.  Соціокультурним  центром  Дніпропетровської  Центральної  міської  бібліотеки,  тел. (056)7403875

Розділ «Дніпропетровські бібліотеки та нова поліція» на веб-сайті Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки: http://library.dp.ua/blog.php?part=17