23 Лип 2019
Червень - 2019

Завідуюча відділом художньої літератури Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.


Місце 1

84.5ІНД

Р – 65

Рой А.

Бог Дрібниць. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 432с.

1997-го року за свій роман індійська письменниця отримала Букерівську премію і стала відомою не тільки у себе в країні, а й в усьому світі. Сага про нещасливу сім’ю, історія про заборонене кохання не залишають  байдужими читачів.


Місце 2

84.7США

М – 60

Міллер-мол. В.М.

Кантика для Лейбовіца. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2018. – 304с.

Рештки людства, які пережили ядерну війну, починають будувати нову релігію, нові закони для існування, але все одно приходять до тієї ж межі, що і на початку. Нежиттєствердно.


Місце 3

84.7США

Б – 89

Бредбері Р.

Трилогія смерті: Смерть – діло самотнє. Цвинтар для божевільних. Нехай усі уб’ють Констанс. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2019. – 632с.

Замість того, щоб писати черговий роман  чи сценарій для голлівудського кіно, молодий письменник розслідує справи про вбивства. Старі гріхи і  страшні таємниці стануть приводом для безжального вбивці, щоб прийти і позбавити життя.  Тільки хоробрим  читачам можна відкривати цю книгу.


Місце 4

84.7США

М – 14

Майєр Ф.

Син. – Харків: Віват, 2017. – 576с.

Історія родини Мак-Каллоу починається з Ілая. Індіанці  викрали його  в дванадцятирічному віці, він провів у них три роки і до білих повернувся вже зовсім іншою людиною. Здавалось, що полковник Ілай  та його нащадки своїми вчинками  весь час додавали хмизу до власних вогнищ у пеклі.


Місце 5

84.4РОС6

П – 31

Петросян М.

Дом, в котором… - Livebook, 2014. – 942с.

Дом, который собрал под своей крышей детей-инвалидов, имеет свои собственные законы и традиции. Если обычный человек извне зайдет  в дверь этого дома, то ему может показаться, что он попал в параллельную реальность.


Місце 6

84.4ФРА

Л – 49

Леруа Ж.

Пісня Алабами. – Харків: Видавництво «Ранок»: «Фабула», 2017. – 208с.

Жертвою чи катом була Зельда Сейр своєму чоловікові? Як далеко зайде фантазія французького письменника, щоб  добути собі слави за рахунок іншого. Несподівано, але, все ж цікаво.


Місце 7

84.4АВС

М – 80

Морріс Г.

Татуювальник Аушвіцу. – Київ: КНИГОЛАВ, 2018. – 240с.

Татувірер. Так називалась посада людини, що робила номери в’язням Аушвіцу. Жахлива тема Голокосту в кожній книзі розкривається по-особливому  щемливо, бо в художній книзі  ми  бачимо перед собою  людину, а не цифру в загальній кількості загиблих.


Місце 8

84.4УКР-64

Ц – 17

Цаплієнко А.

Стіна. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 576с.

Далекого 2054 року Диким полем блукає скоморох Ян. Він не знає, що загубив і що  шукає, бо свого часу йому стерли пам’ять. Життя його було  безцільне  до того часу, доки таємнича Іскра не вказала  йому напрямок  -  спочатку до Стіни, а потім – за неї.


Місце 9

84.4ВЕЛ

Г – 29

Гейман Н.

Никогде. – Москва: Издательство АСТ, 2015. – 416с.

Пока на улице Ричард   не спас странную девушку, которая истекала кровью, у него была совершенно обычная и размеренная жизнь. Благородный поступок имел  неблагоприятные последствия, поскольку герой выпал из реального мира Лондона и оказался на его нижнем уровне, где действовали совершенно другие, можно сказать - неземные законы.


Місце 10

84.4ВЕЛ

Ф – 38

Фелловз Дж.

Мітфордські вбивства. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 352с.

У вагоні потягу було вбито поважну жінку, яка працювала медсестрою піч час Першої світової, але поліція по гарячих слідах знайти злочинця не зуміла і тому справу закрили. Але сержант Салліван не міг залишити вбивцю на волі і  продовжив розслідування, до того ж до дій його весь час спонукала молода вродлива  міс Кеннон. Спонукала і активно допомагала.


Усі книги представлені вище можна знайти та взяти почитати у відділі художньої літератури  Дніпровської Центральної міської бібліотеки.