05 Груд 2019
Привітання з 85-річчям ДОО НСПУ

Шановні друзі!

Від імені колективу та читачів міських бібліотек Дніпра, з нагоди 85-річчя Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України, прийміть сердечні вітання і побажання успішної реалізації творчих планів та задумів!

За 85 років Дніпропетровська обласна організація Національної спілки письменників України внесла вагомий внесок у розвиток вітчизняного літературознавства, збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, утвердження ідеалів духовної краси. Дніпропетровська письменницька організація є осередком для літераторів Дніпра та області, гуртує їх в єдине спілчанське братство, допомагає талановитим людям реалізувати себе в Україні та розвивати творчий потенціал!

Особливу подяку хочеться висловити за те, що в житті та у творах не зраджуєте свої високоморальні принципи, правдиво і всебічно зображуючи події, характери, пропагуючи розв'язання проблем на основі загальнолюдських цінностей.

Своїми текстами ви прищеплюєте любов до прекрасного, допомагаєте підростаючому поколінню розвивати уяву, пізнавати на сторінках книжок нові світи. Ваші книги знають читачі м. Дніпро і з нетерпінням чекають презентацій нових книг у бібліотеках міста.

Тож бажаємо вам вірної музи, яка б завжди приносила вам натхнення та свіжі образи. Хай ваші думки повсякчас знаходять ідеальне словесне обрамлення та приносять читацьке задоволення ще не одному поколінню.

Бажаємо здоров’я, миру та злагоди Вашим родинам. А вам особисто, шановні літератори, щастя, благополуччя, безмежного натхнення, подальших успіхів у ваших починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Нехай Ваша письменницька праця завжди буде цікавою, сучасною, актуальною і правдивою.

05.12.2019 року

Директор

 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих»

 

 

 

 

Л.В.Савран

Голова профспілкового комітету  

Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих»    

 

 

 

 

 

О.М.Лобачова