23 Січ 2020
Програма імені Фулбрайта в Україні

23 лютого 2020 року голова Всеукраїнської громадської організації «Українське фулбрайтівське коло» Наталія Мусієнко презентувала читачам Дніпровської Центральної міської бібліотеки програму імені Фулбрайта в Україні, спонсоровану урядом США та адміністровану Інститутом Міжнародної освіти.

Найбільша у світі програма академічних обмінів успішно діє з 1946 року у 160 країнах світу. Завдяки її можливостям понад 1000 українців мали змогу навчатися, стажуватися, проводити дослідження у США; понад 700 американців мали нагоду викладати в українських вишах та займатися науковою працею.

Ознайомитися з можливостями і напрямками Програми та отримати детальну інформацію можна у всіх відділах Центральної міської бібліотеки.

Дякуємо Natalia Moussienko, голові Всеукраїнської громадської організації «Українське фулбрайтівське коло» та Людмилі Байсарі, регіональній представниці Українского Фулбрайтівського Кола, директорці Регіонального Центру іноземних мов ДНУ імені Олеся Гончара за співпрацю і партнерство.