23 Бер 2020
Європейський тиждень цифрової грамотності

23 – 29 березня 2020 року оголошено Європейським тижнем цифрової грамотності в Україні. Важлива роль у цьому питанні належить саме бібліотекам. На сьогодні до проєкту «Дія. Цифрова освіта» долучились понад шість тисяч бібліотек, які стали першими офлайн-хабами, що популяризують та надають безкоштовне консультування з цифрової грамотності для всіх бажаючих.

Дніпровська Центральна міська бібліотека та бібліотеки-філії не стали виключенням. Одним із провідних напрямків роботи міських бібліотек є сприяння реалізації Національної програми «Дія. Цифрова освіта», надання відвідувачам доступу до мережі Інтернет, проведення тренінгів та курсів з основ комп’ютерної грамотності, курсів з програмування для дітей спільно з партнерами - Code Club UA.

Сьогодні, у складний для країни період, Центральна міська бібліотека Дніпра продовжує надавати послуги з консультування громадян щодо цифрової освіти, але дистанційно. Майже кожен з нас має власний смартфон або комп’ютер та доступ до інтернету – і це все, що потрібно для навчання. Зараз дійсно найкращий час для самоосвіти - зберігаємо спокій і вдосконалюємо свої знання.

Ми слідкуємо за новинами проєкту «Дія. Цифрова освіта» і намагаємось надавати найповнішу інформацію про можливості, які доступні абсолютно безкоштовно для кожного українця. Наразі можна переглянути наступні освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Смартфон для батьків», а також новий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів».

Тож не гайте часу! Долучайтесь до проєкту! Діліться враженнями та власними досягненнями у коментарях! Консультуйтесь із нами через приватні повідомлення!

#alldigitalweek