09 Жов 2020
Віртуально разом

Проєкт «Віртуально разом» Посольство Німеччини разом із німецькими та українськими партнерами проводить в рамках «Тижнів Німеччини в Україні -2020».

В рамках цього інноваційного проекту було підготовлено відео-звернення Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Анки Фельдгузен, з нагоди Дня німецької єдності та з нагоди «Тижнів Німеччини в Україні», яке можна віртуально завантажити на мобільному пристрої за допомогою спеціального QR-коду.

Центральна міська бібліотека теж приєдналась до акції #ВіртуальноРазом, тепер у холі бібліотеки за адресою: вул. Воскресенська, 23, можна сфотографуватись анфас з Послом Анкою Фельдгузен.

Для цього потрібно:
1. Шукайте наліпку з QR-кодом #ВіртуальноРазом. (Для найкращого результату радимо фотографувати стоячи прямо перед наліпкою, тобто не збоку, а рівно навпроти Посла.)
2. Оприлюдніть свою фотографію в групі Facebook #ВіртуальноРазом – Тижні Німеччини 2020 до 16 жовтня! разом із вашим іменем, хештегом #ВіртуальноРазом та відповіддю на наступне запитання: Яке визначне місце символізує подолання поділу Німеччини?
1. Бранденбурзькі ворота
2. Будівля рейхстагу

Переможця або переможницю оголосять в прямому ефірі на нашій сторінці в Facebook Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew 19 жовтня о 14:00.

Поїхати в Німеччину наразі складно. Але ви можете вже підготуватися до наступної відпустки в Німеччині: перший приз – це онлайн-курс німецької мови від Goethe-Institut Ukraine!

Наприкінці ми створимо з усіх фото колаж Єдності #ВіртуальноРазом.