28 Жов 2020
Дивись VS читай. Стівен Кінг «Кладовище домашніх тварин»

Проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Зовсім скоро настане Хелловін, для тих хто хоче відсвяткувати його вдома, ми підготували для вас моторошну історію від Стівена Кінга. Візьміть книжку, чи підготуйтесь до перегляду фільму. Щоб відповідати атмосфері свята - вимкніть світло, запаліть свічки, провітріть (охолодіть) кімнату, закутайтесь у ковдру, після чого можна знайомитись із твором Кінга - «Кладовище домашніх тварин».

 

Стівен Кінг «Кладовище домашніх тварин»

Доктор Луїс Крід разом із дружиною-домогосподаркою Рейчел, восьмирічною донькою Еллі і зовсім маленьким сином Гейджем переїжджає в тихе містечко, де незабаром відбувається нещастя - кіт Еллі гине під колесами вантажівки.
За порадою сусіда Луїс закопує кота на стародавньому цвинтарі індіанців, і домашній улюбленець повертається до життя, але дивує господарів своєю жорстокістю і навіть нападає на дітей. Історія повторюється і стає набагато страшнішою, коли трагедія на дорозі забирає ще одне життя...

Нову кіноадаптацію класики жахів «Кладовище домашніх тварин» поставив дует режисерів Денніса Уідмайера і Кевіна Колша (серіал «Крик»). Стівен Кінг значиться серед сценаристів фільму.

Головна відмінність стрічки від оригіналу – трирічного сина головного героя замінили старшою за віком дочкою. Сам Кінг погодився на це, визнавши, що така зміна персонажа дозволить використовувати живу акторку замість ляльки або комп'ютерної графіки, які довелося б застосовувати у випадку з трирічним хлопчиком.

Прослухати уривок  із книги Стівена Кінга «Кладовище домашніх тварин»  можна в рамках проєкту #ЧитаємоРазом, за посиланням:

https://fb.watch/1vE6ulfJaV/

Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: Christopher Young — The Maine Road.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.
Замовлення приймаються:
тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;
віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;
електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.