04 Лист 2020
Дивись VS читай. Кент Гаруф «Наші душі вночі»

Проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

 

Кент Гаруф «Наші душі вночі»

Одного дня Енді Мур заходить у гості до сусіда – Луї Вотерса – і робить йому несподівану пропозицію. Чоловік Едді помер багато років тому, як і дружина Луї. Містечко Голт, у якому живуть герої, невелике, тож вони, звісно, знають одне одного вже не перший десяток років. Тепер його дочка живе далеко, її син ще далі, а Едді й Луї вже так давно мешкають самотні в спорожнілих будинках, їм так тоскно ночами й нема до кого заговорити. Та що, коли це може змінитися?

У міру того, як Едді й Луї пізнають одне одного краще – і в радості, і в біді – перед нами розгортається красива історія про другий шанс, яка робить останній твір письменника неперевершеним внеском у світову літературу.

2017 року екранізацію роману Кента Харуфа «Наші душі вночі» побачили глядачі багатьох кінотеатрів світу. Однойменний американський романтичний драматичний фільм режисера Рітеша Батри за сценарієм Скотта Нойшдтера та Майкла Х. Вебера, головні ролі в якому зіграли Роберт Редфорд (Луї) та Джейн Фонда (Едді).

Фільм отримав визнання серед критиків, які високо оцінили режисуру, адаптацію до роману та гру акторів.

Прослухати уривок із книги Кента Харуфа «Наші душі вночі» можна в рамках проєкту #ЧитаємоРазом , за посиланням: https://fb.watch/1mB3wj4bHd/

Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: James Blunt — You’re beautiful.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Замовлення приймаються:

тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;

віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;

електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.