26 Січ 2021
Літературні новинки січня 2021


317 (!!!) літературних новинок приїхали до Дніпра якраз у період зимових свят! Ці книжки від кращих видавництв України здатні задовольнити потреби найпримхливіших читачів, адже серед них є: книги-біографії (серія «Відомі українці»,  біографії Ніколи Тесли та Альберта Ейнштейна); класика детективу від Агати Крісті; ілюстрована історія кіно; повість Миколи Гоголя з «психоделічними» ілюстраціями відомої художниці Гриці Ерде, чий творчий почерк неймовірно точно передає всю фантасмагоричність і незбагненність світу автора; моторошні історії від Стівена Кінга та Макса Кідрука; бестселери Даніела Кіза; книги з психології та виховання дітей; галузева та іноземна література; фантастика Айзека Азімова та Рея Бредбері; захопливі наукові комікси, що перевернуть вашу уяву про «нудні» науки; видання, які розкажуть читачу про українську мову і культуру та повернуть у минулі світи, де зароджувалась наша історія.

Порадують читачів новинки українських сучасних письменників: детективи Андрія Кокотюхи, романи Люко Дашвар, поетичні збірки Сергія Жадана, нашумілий роман Софії Андрухович «Амадока», збірка есеїв відомої української письменниці Оксани Забужко «Планета Полин», що входить у ТОП-книг «BBC News Україна», кращі книги за версіями BookForum–2020 та New York Times Bestselling Author, твори зарубіжних авторів Фредеріка Бакмана, Софі Кенсели, Сесілії Ахерн, Джеральдін Брукс, Дженіфер Вайнер, Коллін Гувер та інших.

Про літературні новинки можна писати багато, та краще прийти і обрати ту книгу, котра припаде до душі! Тож ділимося радістю від огляду нових надходжень та чекаємо на зустрічі біля книжкових полиць з дотриманням всіх карантинних умов в Дніпровській Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська, 23).

Каталог нових надходжень - січень 2021