02 Лют 2021
Книги за активність

Дніпровська Центральна міська бібліотека взяла участь у розіграші 100 коробок книг від Фундації Дарини Жолдак та стала однією з 60 бібліотек-переможниць.

Для участі у розіграші потрібно було надіслати заявку з описом п’яти проєктів, реалізованих бібліотекою у 2020 році.

Дуже радіємо, що наші проєкти: Мистецький вернісаж, Читаємо Разом, Дивись VS Читай, конкурс «Книга, яка навчила мене…», фотоконкурс «Дніпро читає» викликали зацікавлення організаторів акції. Щиро дякуємо Фундації Дарини Жолдак за чудову можливість поділитись власним досвідом та поповнити бібліотечні фонди новими книжками.

Найближчим часом книжки від Фундації надійдуть до Центральної бібліотеки. Крім того, на сторінці Фундації Дарини Жолдак у Facebook буде опубліковано інформацію про найкреативніші проєкти бібліотек-переможниць.  А це чудова можливість отримати новий досвід і реалізувати круті ідеї у бібліотечному просторі.  

Довідка:

Фундація Дарини Жолдак — благодійний фонд, що займається підтримкою талановитих підлітків, популяризацією читання і розвитком культури. Мета фонду: пошук та підтримка талановитих підлітків України, допомага у розкритті талантів та реалізації себе;  популяризація сучасного українського мистецтва, створення сприятливого середовища для розвитку культурних і мистецьких проєктів; популяризація читання, української мови та літератури, формування культури читання.