04 Лют 2021
Перші відгуки

Дніпровська Центральна міська бібліотека вже почала отримувати перші відгуки від дніпрян, яких зацікавили нові надходження книг, що надійшли до нас від Українського Інституту книги. Ось деякі з них:

«Рада, що у нових надходженнях з’явилась книга, на яку я чекала – «Амадока» Софії Андрухович. Книга має більше 800 сторінок, тому чекати на неї в черзі займає багато часу. Мені зателефонували з бібліотеки і повідомили що книга є в наявності. Сподіваюсь отримати гарні враження від твору. Дякую!» (Олена Степанівна, пенсіонерка)

«Приємно здивувала новина про нові надходження, прийшла ознайомитись і узяти декілька почитати.» (Катерина, студентка)

 «Нарешті у бібліотеці з’явилася спеціалізована література про дітей з особливими потребами. Серія книг «Поради батькам та педагогам» - саме те, чого так не вистачало книгозбірні. Невеликі за обсягом видання у стислій формі розповідають найважливіші речі, які необхідно знати батькам, які мають таких дітей та педагогам, які працюють у закладах де є інклюзивне навчання.» (Валерія, мама гіперактивної дитини)

 «Приємно гортати нові книжки, особливо коли це твій улюблений автор.» (Олег, постійний читач, улюблений автор – Стівен Кінг)

«Чудова добірка книг про діячів культури. Дізналась багато нового про життя і творчість улюблених письменників» (Валентина, продавчиня в магазині)

Нагадаємо, що з першого лютого 317 новинок літератури надійшли до відділів Дніпровської Центральної міської бібліотеки і деякі з них вже знайшли свого читача. Впевнені, що і ти знайдеш свою книжку на полицях нашої читальні за адресою: вул. Воскресенська, 23.