12 Лют 2021
Відзнаки міським бібліотекам Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека та дванадцять її філій отримали подяки за участь у якості партнерів книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів - 2020» за якісну та креативну роботу з визначення книжок-переможців премії.

Задля підтримки інтересу дніпрян до читання та відзначення найкращих вітчизняних літературних новинок структурні підрозділи Централізованої системи публічних бібліотек для дорослих: відділ художньої літератури, бібліотеки-філії № 2, 4, 5, 6, 9, 10, 17, 19, 20, 24, 28, 30) взяли участь у голосуванні за кращу книгу в рамках проведення книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів - 2020».

Голосування за допомогою анкет, надісланих організаторами, проводилось серед відвідувачів бібліотек з 16 серпня по 30 листопада 2020 року в трьох номінаціях, у кожній номінації було представлено по три книги. Загалом було віддано 311 голосів. Завдяки проєкту Центральна міська бібліотека та її філії отримали книги, які користуються великим попитом у читачів.

Вітаємо колег і дякуємо читачам, які долучились до проєкту та віддали свої голоси за літературних фаворитів у кожній з номінацій. Щиро дякуємо оргкомітету книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів - 2020» за можливість взяти участь у такому масштабному проєкті, що популяризує вітчизняні літературні твори та читання.

Запрошуємо всіх охочих завітати до бібліотек міста та отримати справжню насолоду від читання книжок-учасників премії «Еспресо. Вибір читачів - 2020»!