10 Лют 2021
В бібліотеці новий керівник: факультет бібліотечних знань

Останні місяці в діяльності організаційно-методичного відділу ДМКЗК ЦСПБ були дуже насиченими, складними і вимагали нових правил роботи, адже карантинні обмеження вносили свої корективи.

Колективи шести бібліотек-філій (№3,№5,№12,№14,№18,№29) отримали нових керівників, тому на меті у методистів постало питання навчання цих працівників.

10 лютого 2021 року в лекційній залі Центральної бібліотеки було проведено Факультет бібліотечних знань - «В бібліотеці новий керівник». Основним лейтмотивом занять стали проблемні питання в складанні програм на 2021 рік та звітів за 2020 рік, а також аналіз загальних помилок, які були допущені у звітності.

Заступник директора ЦСПБ Соболь Р.В. відкрила зустріч і ознайомила присутніх з задачами, що постають у 2021 році перед бібліотеками системи, окремо зупинилася на питаннях трудової дисципліни в колективах структурних підрозділів.

У своєму виступі «Організація діяльності публічної бібліотеки в сучасних умовах: професійна мобільність фахівця», завідувач організаційно-методичного відділу Ваганова Н.В. підвела підсумки роботи структурних підрозділів ЦСПБ в 2020 році, детально зупинилася на основних помилках, що були у звітній документації. Розмова відбувалася у формі діалогу і це допомагало вирішити проблемні питання,що виникали у присутніх.

Бібліотеки системи успішно здійснюють роботу по запровадженню УДК в практику, але це питання потребує вирішення нових і нових запитів, отже виступ Кухтик З.М. завідувача відділу обробки документів та організаціїї каталогів «Сучасні аспекти та проблеми впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи структурних підрозділів ЦСПБ», допоміг розібратися з проблемами, які виникають у процесі класифікації літератури за УДК.

На особливостях звіту з соціокультурної діяльності зосередила увагу фахівців Боярунець В.О. головний бібліотекар організаційно - методичного відділу. Вона докладно ознайомила з вимогами до он-лайн заходів, що стали наразі актуальними в бібліотеках, розповіла про вимоги щодо участі в регіональній кампанії «Це я,званий Чемерисом».

Герасименко С.В. головний бібліотекар організаційно - методичного відділу для фахівці бібліотек провела практичне заняття – заповнення форми 6-НК.

Робота Дня фахівця була дуже насиченою і проведена в стислі строки, але присутні були задоволені отриманою інформацією, також виникли побажання частіше проводити подібні зустрічі, адже доствірна інформація дає поштовх до дій і втілення задумів.