28 Лют 2021
Кенгуру Фест: дивись онлайн!

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує кінолюбів на "Кенгуру Фест", що проходить за підтримки Посольства Австралії в Україні та агенції Артхаус Трафік онлайн з 26 січня по 31 березня 2021 року.

Це документальний фільм, де режисер є і сценарістом, і актором.
Майкл Аткінсон – інструктор з виживання та шукач пригод. Він зафільмував свою подорож глушиною Австралії, у якій хоче перевірити, чи вдасться йому вижити без команди та звичних засобів комунікації і дістатися до цивілізації самотужки. Подивитись фільм можна за посиланням.

  • "2040"  стрічка режисера Деймона Ґамо (Австралія, 2019, 92 хв.)

Цей фільм – спроба зазирнути в майбутнє, проте важливий він саме зараз. Удостоєний нагород режисер Деймон Ґамо подорожує найвіддаленішими куточками Землі та бере інтерв’ю у спеціалістів різних галузей, що працюють над вирішенням глобальних проблем. Він досліджує, як виглядатиме майбутнє у 2040 році, якщо використовувати доступні людству сучасні екотехнології для покращення життя на планеті, а не подальшого її руйнування. Фільм можна оглянути за посиланням.

Успішний бізнесмен і щасливий батько сімейства згадує своє дитинство, яке він провів на схованому від усього світу узбережжі океану. Він повинен розповісти своїй онуці незвичайну історію хлопчика на прізвисько Шторм та пелікана-сироти – містера Персіваля. Історію небезпечних пригод і дивовижної дружби, яка вплинула на все його життя. Фільм можна подивитись в будь-який час з 1 березня по 31 березня за посиланням .

  • "Лев" фільм австралійського режисера Гарета Девіса (Австралія, США, Велика Британія, 2016, 120 хв.)

Фільм розповідає правдиву історію Сару, який у п'ятирічному віці сів не на той потяг і поїхав на інший кінець Індії за тисячі кілометрів від свого дому. Через 25 років, вихований у прийомних батьків у Австралії, він вирішує знайти свою сім'ю і рідний дім, озброївшись неясними спогадами з дитинства та мапами Google Earth. Фільм доступний з 3 березня за посиланням.

*Організаторами Кенгуру Фест стали Australian Embassy in Ukraine та Arthouse Traffic
**Фільми можна переглянути в будь-який час від дати доступу до 31 березня 2021 року!