11 Бер 2021
ILLUSTRATION – 2020

11 березня у приміщенні Бібліотеки української діаспори імені сенатора Джона Маккейна пройшла прес-конференція з нагоди відкриття міжнародної виставки ілюстрації «ILLUSTRATION – 2020», що проходить в рамках щорічного фестивалю COW у Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Представили виставку «ILLUSTRATION – 2020» начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов, її організатори – голова Дніпропетровського осередку спілки дизайнерів України, директор фестивалю «COW International Design Festival» – Анатолій Меньків, президент фестивалю «COW International Design Festival», член Дніпропетровського осередку спілки дизайнерів України – Олена Барановська, а також та в.о. директора ДМКЗК ЦСПБ – Ріта Соболь.

На конференції організатори розповіли про 17-річний досвід проведення фестивалю і його досягнення за цей час, склад журі конкурсу і систему оцінювання учасників та відповіли на питання стосовно експозиції представленої 2020 року.

Фестиваль «COW» – важлива подія для професіоналів, яка є відмінним майданчиком для обміну досвідом. Адже, у рамках виставкової програми представлено понад 1000 робіт художників-ілюстраторів та дизайнерів з 39 країн світу.

Організаторами фестивалю є Дніпропетровський осередок Національної спілки дизайнерів України, Baranovska & Menkiv дизайн-студія.
Співорганізаторами виступили Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Дніпровська Центральна міська бібліотека, де і розмістились роботи учасників міжнародного конкурсу.

Друзі та партнерами фестивалю: Спілка дизайнерів України, PosterTerritory (USA), Maximum широкоформатний друг, Galeria WIT (Польща), gorod.dp.ua.

Запрошуємо жителів та гостей міста безкоштовно відвідати виставку «ILLUSTRATION - 2020» і ознайомитись з роботами учасників до Дніпровської Центральної міської бібліотеки. 

Виставка працює: з 11 до 31 березня 2021 року
Час: ВТ.-Сб.: з 09:00 до 20:00, Нд.: 11:00 до 18:00, ПН.-вихідний
Адреса: вул. Воскресенська, 23