25 Бер 2021
Бібліоподорож відділами бібліотеки

Весняні канікули – чудова можливість для знайомство з бібліотекою!

23 березня до Центральної міської бібліотеки завітали учні приватної школи Green Cat. Дітлахи із задоволенням взяли участь у вікторині «В гостях у казки» та міні-грі «Книжкова математика» у відділі художньої літератури. Завідувачка юнацьким сектором Олена Ясинська-Богомол та провідний бібліотекар Алла Сугробова провели для дітей бібліоподорож відділами бібліотеки «Познайом друга з бібліотекою».

Подорож розпочалась з відділу мистецтв, де провідний бібліотекар Тетяна Артеменко презентувала дітям книжкову виставку «Намалював художник книгу» до Міжнародного дня дитячої книги, що відзначається 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Наступною зупинкою бібліоподорожі став Соціокультурний центр міської бібліотеки, де учні мали нагоду побачити експонати невеличкого ретромузею. Завідувачка відділу соціокультурної діяльності Ольга Манько презентувала дітлахам художню виставку вихованців Дніпровської дитячої художньої школи №1 «Привіт, весно!». А на останок гості відділу загадали бажання біля символу бібліотеки - статуетки чарівної сови.

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наталія Кутакова провела для діточок справжній бібліотечний урок, познайомила з електронним каталогом бібліотеки і навчила користуватись картотекою.

У відділі галузевої літератури вихованці школи Green Cat ознайомились з цікавими примірниками дитячої літератури, погрались у дитячому куточку.

Щиро дякуємо викладачам та діткам школи Green Cat, що завітали до нас у гості. Запрошуємо всіх бажаючих на індивідуальні та групові екскурсії бібліотекою. Довідки за телефоном: 740 38 76  

Фотозвіт