02 Квіт 2021
Неймовірна Греція

Дніпровська Центральна міська бібліотека і Центр дружби та культури греків та фіеллінів "АГОРА" запрошують дніпрян та гостей міста на виставку художніх робіт Ірини Пономарьової.

На відвідувачів чекає «Неймовірна Греція»: морські пейзажі, яскраві квіти, натюрморти. Художні роботи виконані олією на полотні. Авторка робіт, Ірина Пономарьова, яка є заступником президента центру «АГОРА» з питань культури та освіти, вже не вперше презентує свої картини у Центральній бібліотеці. Але кожного разу це справжня подія. Соціокультурний центр, в якому розташована виставка, щоразу набуває яскравих кольорів і в ньому ніби відчувається свіжість морського бризу далекої Греції.

До речі, Центр дружби та культури греків та фіеллінів «АГОРА», теж розташовано у соціокультурному центрі міської бібліотеки. Тут можна отримати консультації з приводу навчання в Греціі, дізнатись про співпрацю міст-побратимів Дніпро – Салоніки, ознайомитись з літературою, присвяченою мові та культурі Греції. Центр дружби та культури греків та фіеллінів «АГОРА» у Центральній бібліотеці працює по вівторках та четвергах з 14 до 18 години.

Дата: 02 – 30 квітня 2021 року

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр (4 поверх).

Телефон: (056)740-38-76

Вхід вільний