02 Квіт 2021
#ЧитаємоРазом: Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника у часі"

2-го квітня на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook та YouTube вийшло нове відео проєкту #ЧитаємоРазом. Цтого тижня було озвучено уривок з книги Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника у часі".

Де бере початок їх кохання — юної студентки художнього коледжу і 28-річного бібліотекаря? Бо ще з дитинства Клер знала, що їй судився саме цей чоловік, відколи вперше побачила його — сорокатрирічним. Бо з дитинства знала його таємницю: Генрі — мандрівник у часі Усе їх кохання буде зустрічами і розлуками, щастям і болем. Раз за разом Генрі зникатиме з її життя, закинутий у минуле Пронизлива історія про кохання, що заблукало у часі, і життя з відчуттям нескінченності, що перемагає смерть.

Проєкт #ЧитаємоРазом Центральної міської бібліотеки Дніпра допоможе Вам у виборі літератури, поділившись уривками з книг, які ви можете знайти у наших фондах.

Читає та робить запис аудіопроєкту його авторка, співробітниця відділу соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки – Валерія Багаєва.