07 Квіт 2021
Кисилевському Дмитрові

Завдяки народному депутату Кисилевському Дмитрові та його проєкту «Татова бібліотека» книжковий фонд бібліотеки-філії № 14 Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек (Бібліотека на Томській), яка знаходиться на ж/м Рибальське поповнився чудовими новинками. Це серія дитячих книжок Крессіда Коуелл «Як приручити дракона».

Колектив бібліотеки-філії №14 та її читачі щиро вдячні Дмитру Кисилевському за чудові дарунки. Найближчим часом книги надійдуть до бібліотеки. Тож чекаємо читачів для знайомства з новими надходженнями.


Серія книжок «Як приручити дракона» Крессіда Коуеллє.


Ковелл К.
Як приручити дракона : кн. 1 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган. – Київ : РІДНА МОВА, 2020. – 224с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-117-7

Ви, може, не знаєте, та колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів... А вікінги - драконів. Однак юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім - приручити його, а це ще складніше. Усе разом називають випробуванням драконячим вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені.
Коли Гиккус, геть не кремезний юнак, син вождя племені патлатих розбишак з острова Лобур, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте навіть не підозрював, що йому з дракончиком Беззубком судилося стати героями!


Ковелл К.
Як стати піратом : кн. 2 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган. – Київ : РІДНА МОВА, 2019. – 224с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-172-6

«Ми - вікінги. А це робота небезпечна!» - говорив герой популярного мультфільму «Як приборкати дракона», створеного за мотивами серії книжок Крессиди Ковелл. Читаючи другу з них, ви переконаєтеся, що бути вікінгом справді нелегко. Адже справжній вікінг має не тільки приручити і вимуштрувати дракона, а й опанувати ремесло пірата. Серед патлатих розбишак було чимало відважних піратів. Та найзнаменитіший серед них - Страхун Злобородий, прапрадід Гиккуса Страхітного Окуня III (Третього). А тепер уявіть, що ви натрапили на слід незліченних скарбів Страхуна Злобородого. Хіба напис «Не відкривати!» вас зупинить?! Проте Гіккуса цей напис нажахав. Хлопцю здалося, що станеться лихо. Та в племені ніхто його не почув. Тож патлаті розбишаки знову вскочили в халепу, а рятувати всіх довелося Гіккусові. Усіх і себе! Усе-таки це нелегко - бути героєм-вікінгом.


Ковелл К.
Як розмовляти по-драконському : кн. 3 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган. – Київ : РІДНА МОВА, 2019. – 224с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-204-4

Гиккус Страхітний Окунь III просто зобов'язаний стати героєм. Адже він, по-перше, вікінг, а вони — всі герої, а, по-друге, — син ВОЖДЯ ПЛЕМЕНІ ПАТЛАТИХ РОЗБИШАК, тож тут уже ніяк не можна дати маху. Проте Гіккусові завжди краще вдавалося мізкувати, ніж працювати м'язами. Придумати хитромудрий, але ризикований ПЛАН і всіх врятувати — це будь ласка. А ось із найпростішим завданням з абордажу у відкритому морі він не впорався. Спершу вони з Риболапом заблукали (хоча вікінги не можуть заблукати, це відомо всім!). І замість рибальського човна миролюбиків хлопці мало не взяли на абордаж римський бойовий корабель. А потім і зовсім потрапили в полон до римлян. Ось тут і настав час придумати черговий хитромудрий план, урятувати друзів і запобігти війні між племенами вікінгів.
Та це для Гиккуса — не проблема. До того ж він уміє розмовляти по-драконському, а це часом стає у пригоді, коли ти хочеш виплутатися з халепи…


Ковелл К.
Як зняти прокляття дракона : кн. 4 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл . – Київ : РІДНА МОВА, 2019. – 240с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-250-1

Такої лютої зими, як ця, на острові Лобур сто років не було! А Гиккус Страхітний Окунь III мусить морозяної ночі вирушити в експедицію. Йому зовсім не хочеться нікуди йти, та й батько заборонив, але в Гиккуса немає виходу: його друг помирає, і врятувати його може тільки... картоплина. Цей загадковий овоч привіз із Америки батько Норберта Дуболома, а Норберт навряд чи погодиться допомогти: у нього на Гиккуса зуб. Точніше, сокира. Та Гиккуса це не зупинить. Хоч він і не вродився силачем, як інші герої вікінги, але придумає, як зняти прокляття дракона! 


Ковелл К.
Як стати драконським хвісториком : кн. 5 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2018. – 240с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-306-5

Після найлютішої зими на землі вікінгів настало небувало жарке літо. І люди, і їхні дракони знемагають від спеки. Далеко на заході, на острові зловісного племені лава-ланців, ось-ось прокинеться Вулкан. Але не такий страшний сам Вулкан, як ті, кого він розбудить.
Гиккус Страхітний Окунь ІІІ має здійснити Героїчний Похід на острів лава-ланців, щоб не дати Вулкану вибухнути і перехитрити саму Долю. А ще йому належить дізнатися одну дуже сумну історію, яка сталася багато років тому, проте стосується його безпосередньо. Ну і врятувати весь Варварський Архіпелаг, зрозуміло.


Ковелл К.
Слідами лютого дракона (Путівник героя) : кн. 6 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2020. – 256с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-345-4

Гиккус Страхітний Окунь III — єдиний вікінг, який любить книжки. А оскільки книжок на острові Лобур майже немає, він пише їх сам. Гиккус якраз складав путівник героя «Слідами лютого дракона», коли йому довелося вирушити в Бовванську громадську бібліотеку. Ось де вже книжок сила-силенна! Шкода тільки, бібліотека — одне з найбільш охоронюваних місць Варварського Архіпелагу. Мало кому вдається доторкнутися до її скарбів…
У цій книжці ти знайдеш також докладні описи деяких видів драконів і найповніший на сьогодні драконський словник.


Ковелл К.
Як осідлати драконову бурю : кн. 7 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2020. – 272с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-408-6

Вікінги полюбляють займатися спортом на привіллі. Наприклад, змагатися з плавання у крижаній воді.
І ось Гиккус Страхітний Окунь Третій із друзями і прирученими драконами мало не замерзають на березі перед традиційним вікінгівським запливом, навіть не підозрюючи, що заплив цей триватиме ду-у-уже довго і результат змагання стане доленосним для всіх розбишак і хнюпів.


Ковелл К.
Як розбити драконове серце : кн. 8 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2019. – 304с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-451-2

Вікінги не дуже дбайливо зберігають пам’ять про минуле. І тому, коли Гиккус Страхітний Окунь Третій влип у чергову історію, він ще не знав, що насправді влип в історії свого племені і своєї сім’ї. А ця історія, між іншим, має пряме відношення до найближчого майбутнього не тільки Гиккуса, ай всього Варшавського Архіпелагу.
Ну і попутно йому довелося, як завжди, зробити кілька Кілька незначних подвигів: рятувати друзів (і десяток видатних вікінських героїв заодно), добути скарб, здолати чудовисько і в черговий раз повалити старого ворога. Справа нехитра, якщо в тебе є шкодливий і неслухняний ручний дракончик!


Ковелл К.
Як поцупити меч дракона:  кн. 9 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2020. – 336с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-487-1

Нарешті роки початкової піратської підготовки позаду — через три тижні Гиккус і його друзі мають стати повноправними воїнами племені. Зрозуміло, перед цим треба пройти випробування: піднятися прямовисною скелею в неприступний замок і битися на змаганні мечників у день Нового року.
Ну а потім буде бенкет на честь нових воїнів, усі племена добряче повеселяться і розійдуться по домівках. Зрештою, так усе було задумано. Та насправді на Гиккуса і його плем’я чекають страшніші випробування…
Він ще не знає, але над Варварським Архіпелагом згущуються хмари. Давні вороги повертаються, давні пророцтва починають збуватися. Скоро, зовсім скоро дракони повстануть проти людей. І тільки новий Король може врятувати всіх… Але хто ним стане? Про кого сповіщає пророцтво? І яка з утрачених Королівських Згуб — найцінніша?!


Ковелл К.
Як знайти Камінь Дракона : кн. 10 : повість : для мол. і серед. Шк. Віку / Крессида Ковелл ; пер. з англ. Анатолій Саган; іл. Крессида Ковелл. – Київ : РІДНА МОВА, 2020. – 384с. : іл. – (Серія «Як приручити дракона»).
ISBN 978-966-917-546-5

Уже рік бушує війна між драконами і людьми… Уже рік, як усі племена вікінгів схилилися перед Елвіном Зрадливцем, визнавши його майбутнім Королем Дикозаходу, а Гиккус Страхітній Окунь III став Вигнанцем… На його боці — лише троє вірних драконів. Проте справжнім Королем може стати тільки той, хто збере всі десять Втрачених Королівських Скарбів.
Гиккусові вдалося відшукати дев’ять з них. Вісім забрав у нього Елвін, тільки один — маленький дракончик Беззубко — залишився в хлопця. А найцінніший, доленосний Скарб поки що не знайшов ніхто…
Та чи варто його шукати? Адже Камінь Дракона може погубити всіх драконів. А якщо Гиккус відшукає його, а Камінь знову потрапить у погані руки? Хто знає, як повернеться Доля...