06 Квіт 2021
«Словошалик»

6 квітня у відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройшла онлайн-презентація збірки перекладів німецькомовних поезій – «Словошалик». Завідувачка відділом Олена Степанюк зачитала деякі із опублікованих перекладів у прямому ефірі на Facebook.  

Збірка "Словошалик" видана за сприяння почесного консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро і є результатом спільного проєкту Почесного Консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро та відділу документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки. У створенні збірки прийняли участь 40 перекладачів, серед яких є як досвідчені майстри своєї справи, так і новачки: учні ЗОШ №53 з поглибленим вивченням німецької мови (викладач З. Молоткова), ЗОШ №37 (викладач Н. Пірогова), студенти ДНУ ім. О. Гончара та відвідувачі курсів німецької мови, що працюють при Дніпровській Центральній міській бібліотеці. Ілюстрації до збірки створили 12 художників-ілюстраторів: професійна ілюстраторка Наталья Захарчук, вихованці Дніпровського обласного театрально-художнього коледжу (викладачка Д. Самарська) і МКЗК «Дніпровської дитячої художньої школи №1» (директор М.Ф. Хандога) та каліографиня Ольга Вірменич (м. Київ).

Всі учасники проєкту отримають екземпляр збірки, а також примірники книги будуть надіслані бібліотекам України, які популяризують німецьку мову.

Наші читачі можуть ознайомитись із збіркою «Словошалик» завітавши до відділу документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки у часи його роботи (Вт.-Сб.: з 10:00 до 18:00). Запрошуємо до знайомства!