16 Серп 2021
Дніпровська Центральна міська бібліотека відзначає 75-річчя

75 років тому, 16 серпня 1946 року, міськвиконкомом було прийнято рішення організувати міську Публічну бібліотеку в місті Дніпропетровську.

Перших читачів бібліотека прийняла у травні 1947 року у приміщенні будинку №5 по вул. Харківській. У післявоєнному Дніпропетровську Публічна бібліотека стала справжнім осередком культури і знань, надійним помічником у підготовці спеціалістів, що відбудовували народне господарство міста і області.

Нині Дніпровська Центральна міська бібліотека є визнаним, популярним місцем спілкування, проведення дозвілля мешканців міста. В бібліотеці працює літературно-мистецька вітальня, клуби за інтересами, безкоштовна юридична громадська приймальня, лекторії, кіноклуби; проводяться курси з комп’ютерної та гаджетограмотності для відвідувачів міського університету III віку, заняття з програмування для дітей. Відбуваються зустрічі з місцевими письменниками, поетами, запрошуються відомі літератори, митці та журналісти України, проводяться міські та Всеукраїнські літературні конкурси.

Ми працюємо і змінюємось на краще завдяки нашим читачам!

Щиро дякуємо відвідувачам, друзям, партнерам, благодійникам за участь у житті бібліотеки, за підтримку наших проєктів, за щирі відгуки про роботу наших підрозділів! 

Тож зі святом нас! І нехай все буде книжково!