20 Серп 2021
Аллі Ковтун

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують журналістці, письменниці, медіа-менеджерці, видавчині Аллі Ковтун за книгу "Сальдо великих грошей. Історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних", подаровану до фонду бібліотеки.

Незабаром книга надійде до відділу галузевої літератури і всі бажаючі зможуть з нею ознайомитись.Графік роботи відділів Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Ковтун Алла
Сальдо великих грошей: Історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних.//К.:Успіх і кар'єра, Чернівці: Букрек, 2020. - 480 с.
ISBN 978-966-2082-22-13

Чому в Україні початку 90-х відбувалися саме такі зміни, а їх наслідки - значно гірші від очікувань? Тогочасні трансформації економіки та суспільства ще довго викликатимуть інтерес, як і дихотомія «гроші - влада». Неупереджений аналіз фінансово-банківської системи дозволяє відповісти на ці та багато інших питань, адже банки - саме ті структури, де зв'язок великих грошей та реальної влади найпомітніший.

Стисла розповідь про економічні здобутки та прорахунки тих часів вдало доповнена унікальними спогадами тих, хто брав участь у реальних змінах. Це робить книгу цінним ресурсом для конструктивних висновків та корисною для наступних поколінь: не тільки управлінців та банкірів, а й широкого кола читачів.