27 Серп 2021
BIBLIOBUS: перезавантаження
27 серпня стартував унікальний проєкт «BIBLIOBUS: перезавантаження». Це спільний проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки і технічного музею «Машина часу», реалізований за підтримки програми «Культурна столиця».
 
 
 
 
На презентації із вступним словом виступив директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков, який розповів про історію створення проєкту від виникнення ідеї проєкту і реставрації автобусу «Кубань», до реалізації її в життя. 
 
Від сьогодні мешканці та гості Дніпра зможуть побувати в ретро автобусі, переобладнаному під читальний зал бібліотеки минулого. А також відвідати виставку фотографій з колекції Нурії Бусигіної і дізнатись більше про історію їх створення.
 
Ретроавтобус «Кубань»/BIBLIOBUS презентує три різних виставки з приватних колекцій у різних районах нашого міста з інтервалом у два тижні:
 
27.08 - 07.09: Бібліотека-філія №2 на вул. Щепкіна,10 - виставка фотографій з колекції Нурії Бусигіної
10.09 - 21.09: Бібліотека-філія №4 ДМКЗК на ж/м Червоний Камінь, 3 - запрошує на виставка ретро фотоапаратів з колекції Аркадія Мількіна
24.09 - 07.10: Бібліотека-філія №17 на вул. Б.Хмельницького, 2 - виставка соціалістичної моди з колекції Андрія Скрипкіна

* Графік роботи виставок: Вт.- Нд.: з 10:00 до 18:00.
 
Кожна з виставок отримає літературний супровід від бібліотек. Книги будуть висвітлювати не тільки тематику виставки, а й сучасні напрямки у літературі.