04 Верес 2021
Віктор Андрієнко "Легенди Чарівнолісся"

4 вересня в рамках Міжнародного фестивалю "Book Space 2021" в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась презентація від головного "довгоносика" України, актора, сценариста і режисера, а тепер ще й дитячого письменника Віктора Андрієнка.

Присутні передивилися трейлер і робочий матеріал фільму "Легенди Чарівнолісся", що має вийти в прокат 2022 року, і потримали в руках книгу, сюжет якої створювався за сценарієм однойменним фільму. Над ілюстраціями книги працював відомий український художник — Олесь Юсипчук, а персонажі створювались за прототипами українських акторів: Бродніка писали з Василя Вірастюка, а на образ Мольфара Базіки надихнув Василь Бендас.

«Легенди Чарівнолісся» — це історія про трохи пихатого, але доброго та щедрого хлопчика, який був готовий пожертвувати собою заради порятунку друзів. І в результаті, разом з ними він рятує цілий світ. За словами автора, над книгою працювали 7 років.

Також читачі ознайомилися і з іншими цікавими, але вже дорослими книгами, про які розповів директор видавництва "Саміт-Книга" Іван Степурін. Наприклад про книгу «(un)celebrated Ukrainians» з цікавими українськими постатями, про які мало хто знав і знає. Та інші, які ви зможете згодом погортати у нас в Центральній міській бібліотеці.