06 Верес 2021
Міські бібліотеки на Book Space 2021

3 – 5 вересня у Дніпрі пройшла головна літературна подія міста – Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space 2021». Дніпровська Центральна міська бібліотека разом із філіями також брала активну участь у заході.

Протягом трьох днів фестивалю бібліотеки рекламували себе та свої послуги а також проводили розпродаж книг із обмінно-резервного фонду. Представлені видання користувались неабияким попитом у дорослих, які залюбки поповнили свої домашні книжкові полички творами класиків української і зарубіжної літератури, історичними романами, детективами та фантастикою. Кошти, отримані від продажу підуть на наповнення книжкових полиць бібліотек, тож незабаром чекайте на нові надходження.

4 вересня в рамках фестивалю в Центральній міській бібліотеці Дніпра пройшли презентації книг і зустрічі з авторами.

В Бібліотеці української діаспори імені сенатора Джона Маккейна відбулася презентація книги Дмитра Синиці «Гаврик». Маленькі читачі та їх батьки із захватом слухали автора, який закохав присутніх у головного героя книги – юного бунтаря-бешкетника.

В цей день завітав до бібліотеки і актор, режисер, сценарист, продюсер, письменник Віктор Андрієнко. Сюжет його першої дитячої книжки «Легенди Чарівнолісся» створювався за сценарієм однойменного фільму, що має вийти в прокат 2022 року. Також читачі ознайомилися і з іншими цікавими, але вже дорослими книгами, про які розповів директор видавництва «Саміт-Книга» Іван Степурін.

День презентацій закінчився творчим вечором дипломата, поліглота, шоумена і письменника Дмитра Чекалкина, який презентував свою нову книгу «SoundЧек», що є збіркою авторських текстів з передачі Дмитра Чекалкина на телебаченні та відеопроєкту «СаундЧек» в YouTube. Це коротенькі оповідання, які стосуються життя українців, зокрема, його політичної складової. Письменник каже, що ці оповідання варто читати зранку, щоби налаштувати свій день на отримання нових знань та навичок. Автор поговорив з численними прихильниками про творчість, зустрічі з «найсильнішими світу цього».

Насичений день презентацій в рамках фестивалю «Book Space 2021» завершився подарунками у вигляді «новоспечених» книг і автограф-сесіями від письменників. Тож, чекаємо всіх охочих ознайомитись із новими книгами у Дніпровській Центральній міській бібліотеці.