07 Верес 2021
Видавництву Саміт-Книга та авторам Дмитру Синиці, Віктору Андрієнко, Дмитру Чекалкину

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують видавництву Саміт-Книга та авторам Дмитру Синиці, Віктору Андрієнко, Дмитру Чекалкину за книги: «Kosakenkuche», «(Un)celebrated Ukrainians, who changed the course of hastory», «Торговля страхом», «Гаврик», «Легенди Чарівнолісся», «SoundЧек», «Українська історія в обличчях», подаровані до фонду бібліотеки.

Незабаром книжкові новинки надійдуть до відділів бібліотеки і з ними можна буде ознайомитись усім бажаючим.


Каспаров, Гарри
Торговля страхом: Избранные политические статьи, 2001-2015 гг. / Гарри Каспаров. - К.: Саммит-Книга, 2015. - 232с.
ISBN 978-617-7182-54-1

До збірки статей відомого російського політика-опозиціонера Гаррі Кимовича Каспарова увійшли матеріали, написані з 2001 по 2015 рік і опубліковані як на персональному сайті автора, так і на сторінках відомих аналітичних видань та порталів. Це видання більше, ніж хронологія політичного життя Росії, ця публіцистика розкриває перед читачем історію боротьби ідей, осмислення автором шляхів формування і становлення демократичної влади в Росії, цінностей і пріоритетів, для цього необхідних. Для широкого кола читачів.


Avramchuk N., Sukhomozskyi M.
(Un)celebrated ukrainians, who changed the course of history / Nadiia Avramchuk, Mykola Sukhomozskyi; ill. Tasha Shwartz. — K.: SAMIT-BOOK, 2020. — 208 p.
ISBN 978-966-986-288-4

This is a guidebook about people from Ukraine who made great contributions to the development of civilization, but about whom our country knows unfairly little.  They are unknown to most Ukrainians, but they are known among specialists in those spheres of life where they made a revolution: in science, art, engineering, medicine, and distinguished themselves with heroic achievements.

Це книга-довідник про вихідців з України, які зробили великий внесок в розвиток цивілізації, але про яких в нашій країні знають несправедливо мало. Вони невідомі для більшості українців, але відомі серед фахівців у тих сферах життя, де здійснили революцію: в науці, мистецтві, інженерії, медицині, а також відзначилися героїчними досягненнями.


Lesja Gontschar, Ruslan Naida.
Kosakenküche
. 200 Rezepte der ukrainischen Kosaken / Lesja Gontschar, Ruslan Naida. - K. : SAMIT-BOOK, 2018 - 384 S., ill.
ISBN 978-6 17-7672-60-8

Kosakenküche. 200 Rezepte der ukrainischen Kosaken
Ein ungewöhnliches Kochbuch, das rund 200 Rezepte der ukrainischen Kosakenküche vorstellt - Kulesch und Galuschki, die Kosaken-Ucha und den Königskarpfen, Met und “ andere Honig-Geheimnisse, die Sülze, den Hetman-Bortsch und die hausschlachtenen Würste, die Hochzeitstorte und das Kosaken-Schaschlik. Und was wären die Kosaken
ohne ihre eingelegten Gurken. Vorgestellt werden sie von einer Menge sympathischer Charaktere - dem Kosaken von der Wiese und Eneid, dem Pilzkenner Borowik und dem Bienenzüchter Jaroschalo, Jawdocha, dem jungen Kosakenfräulein, und Gevatter Teterja, dem Priester Tschortochwost und Wolchow Haplyk. Dazu gibt es jede Menge
Kosakenweisheiten, Witze, Zitate aus Klassikern der ukrainischen Literatur, Illustrationen und eine kleine Kosakengeschichte: Wer sind sie, die Kosaken. Woher kommen sie, und wie leben sie heute. Ein Gemeinschaftsprojekt der Schriftstellerin Lesja Gontschar und des Künstlers Ruslan Naida.


Андрієнко Віктор, Шульга Олена
Легенди Чарівнолісся
/ Віктор Андрієнко, Олена Шульга. - К.: Саміт-Книга, 2021. - 192с.: іл.
ISBN 978-966-986-360-7

Суворий, мужній і загадковий Воїн та веселий, балакучий мольфар Базіка, з примхи долі, стають охоронцями чванькуватого хлопчиська Марека, навіть не підозрюючи, що від цієї дитини залежить порятунок всього Світу! Відтепер вони та їхні друзі - протистоятимуть наймогутнішим силам зла!


Синиця Дмитро
Гаврик
Дмитро Синиця. - К.: Саміт-Книга, 2021. - 208с.
ISBN 978-966-986-366-9

З того далекого плину часу, який називається минулим випливає образ: маленький хлопчик з очима здивованої сливи. З кирпатим носом. Безмежний океан дитячої доброти і безпосередності! Із рудими цятками під очима. Три на одній щоці. Три на другій.
Це Гаврик. Цим словом і прізвищем, яке стало прізвиськом, - сказано все!


Дмитра Чекалкина «SoundЧек»

«Sound» у перекладі з англійської - це не лише «Звук», а і «здоровий», «здравий».
А «Чек» – не лише перші три літери прізвища «Чекалкин», а ще й «перевірка» (англ. check).
Тому і була обрана саме така назва для цього проекту: «SoundЧек» – перевірка здоровим глуздом.
Як правило, спочатку з'являється книга, а потім на її основі створюється фільм, вистава чи навіть телепрограма. Книга, яку Ви тримаєте в руках, є виключенням, тому що спочатку було слово.. Точніше, слова, які пролунали в авторській програмі Дмитра Чекалкина «SoundЧек» на Прямому каналі.
До цієї книги увійшли тексти «SoundЧеку»  за перший рік його існування. Тут аналізуються найцікавіші події сучасності в ретроспективі та крізь призму здорового глузду.
Читач цієї книги дізнається про цікаві та приховані історичні факти, які Дмитро Чекалкин зміг «розкопати» завдяки професійному володінню івритом та арабською.
Автор висвітлює маловідомі сторінки історичних подій, зокрема й тих, свідком яких став за час своєї роботи військовим перекладачем та дипломатом.


Черкаська Ганна
Українська історія в обличчях
/ Ганна Черкаська. - К. : Саміт-книга, 2021.- 336с.: іл.
ISBN 978-966-986-301-0

Будь-яка справжня історія - це зібрання біографій. Книга розповідатиме про нашу історію з несподіваного ракурсу - про видатних людей і справді видатні звершення, про які мало хто знає, але які вплинули не лише на Україну, а подекуди й на все людство.
Знання про них дозволяє по-новому поглянути на Українську історію.