10 Верес 2021
Бібліотека на Червоному Камені - BIBLIOBUS: перезавантаження

10 вересня у Бібліотеці-філії №4 відбулась презентація виставки ретро фотоапаратів з колекції Аркадія Мількіна. Подія проходить в рамках спільного проєкту Дніпровської Центральної міської бібліотеки і Технічного музею «Машина часу» - «BIBLIOBUS: перезавантаження», реалізований за підтримки програми «Культурна столиця».

Від сьогодні жителі та гості міста матимуть можливість завітати до відреставрованого автобусу «Кубань», облаштованого під читальню, ознайомитись із раритетними фотоапаратами і фото з минулого та дізнатись більше про мистецтво фотографії зі спеціалізованої літературної добірки.

Фотоапарати радянської доби, різноманітні фото приладдя та аксесуари, які яскраво розповідають про розвиток фотографії 50-80-х років ХХ ст. створюють незабутню атмосферу і ніби переносять гостей у ті часи.  Як зазначив власник колекції Аркадій Мількін стосовно своїх експонатів: «Кожна з цих фотокамер має свою естетику, яка передається на фото. А процес отримання плівкового знімку, його перетворення на фото – це, взагалі, окреме, космічне дійство».

Виставка працюватиме у Бібліотеці-філіалії №4 до 21 вересня з вівторка по неділю з 10:00 до 18:00 за адресою: Червоний Камінь, 3.