01 Жов 2021
Бібліотечна толока до Всеукраїнського Дня бібліотек

Бібліотечна толока до Всеукраїнського Дня бібліотек зібрала у Дніпровській Центральній міській бібліотеці читачів, колег, друзів та партнерів. Було багато щирих привітань, подарунків, квітів, вітальних листів, малюнків та віршів.

Подяки та книжкові дарунки отримали й найактивніші читачі та найвідданіші партнери бібліотеки, які багато років підтримують нас, працюють над створенням спільних літературних, мистецьких, освітніх проєктів, залучають молодь до бібліотеки та читання.

30 вересня всі бажаючі змогли на годину стати бібліодублерами - опанувати навички роботи бібліотекаря певного відділу. Особливу подяку висловлюємо студентам Дніпропетровського фахово-мистецького коледжу спеціальності інформаційна, бібліотечна та архівна справа, які відвідали майстер-клас зі створення книжкової закладки та залюбки працювали бібліодублерами у відділах бібліотеки: обслуговували читачів, оформлювали читацькі формуляри, вносили статистичні дані в електронну базу, вчилися користуватись каталогами й допомагали відвідувачам знаходити необхідні видання тощо.

Щиро дякуємо всім учасникам Бібліотечної толоки, всім, хто долучився до свята працівників бібліотечної справи!