09 Жов 2021
Кінопоказ з дискусією про людей і тварин з Docudays UA

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує Вас 9 жовтня на ексклюзивний захід в рамках 18 Мандрівного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA – перегляд з обговоренням документальної стрічки «Тваринне чуття» (Швейцарія, Сполучене Королівство), режисери Емма Дейві та Пітер Меттлер.

Про фільм: Цей атмосферний нарис, знятий у Національному парку Ґранд-Тетон, поєднує в собі виняткову чутливість режисерів Емми Дейві і Пітера Меттлера, а також філософа Девіда Абрама. Ми вирушимо назустріч про́сторам, де зустрічаються люди і тварини. Революційний фільм про природу спонукає нас загострити чуття, доки ми спостерігаємо так званий світ природи, який тим часом спостерігає нас. Лосі б’ються рогами, а тіло равлика перетворюється на неозорий пейзаж, поки численні сенсорні засоби кіно досліджують нашу причетність до «понадлюдського світу».

НАГОРОДИ: Номінація «найкращий документальний фільм» на CPH:DOX, Единбурзькому МКФ, Documenta Madrid, Docs Against Gravity

Координаторка заходу: Наталя Жебрик, (096) 829 39 00.

Організаційна підтримка: Громадська організація "Громадська Палата України", кіноклуб медіапросвіти з прав людини "Потенціал".

Дата: 9 жовтня (субота)
Час: 15:00
Місце проведення: Дніпровська Центральна міська бібліотека, вул. Воскресенська, 23, Бібліотека української діаспори імені Джона Маккейна, 1 поверх
Захід безкоштовний, неполітичний. Обов'язкова реєстрація: лінк. Кількість місць обмежена.

*Захід відбудеться з дотриманням вимог карантинних обмежень.