11 Жов 2021
Творча зустріч з Ольгою Саліпою

9 жовтня в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась творча зустріч з письменницею та поеткою Ольгою Саліпою «Як бути щасливим попри все». Розповідаючи про події, що відбувались у власному житті, письменниця змогла передати набагато більше: про свій досвід, почуття, ставлення до життя, погляд на особисте.

Переможниця багатьох літературних конкурсів, зокрема «Коронація слова», «Гранослов», «Смолоскип», не зраджує своїй головній меті: розповідати про жінок, таких різних, тих, що попри все прагнуть щастя та будують власне життя власноруч.

На зустрічі були представлені останні роботи Ольги Саліпи: романи «Оля», «Зламані речі», «Будинок на Аптекарській», «Теплі історії про справжнє: як бути щасливим попри все», що видані у плідних 2020-2021 роках.

Творчий та професійний ріст письменниці йдуть пліч-о-пліч. Так, обіймаючи поважну посаду прес-секретаря Хмельницького міського голови, Ольга щодня намагається знаходити час для творчих пошуків. Зараз в роботі ще декілька ідей, які незабаром побачить світ.