17 Лист 2021
Найкращі книги - найкращим бібліотекам

Дніпровська Центральна міська бібліотека стала однією зі ста найкращих бібліотек України, які отримали добірку сучасних видань про бізнес та саморозвиток від Благодійного фонду «Бібліотечна країна».

Акція з поповнення бібліотек України сучасними книгами стартувала в рамках книжкової премії KBU AWARDS навесні цього року на конкурсних засадах завдяки потужному партнерству БФ Бібліотечна країна, українських видавництв та великих компаній.

За словами співзасновниці Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та членкиня журі Премії, Тамари Сухенко, бібліотеки мають неоціненний потенціал впливу на розвиток громад, особливо за умов децентралізації, коли багато питань мають вирішуватись на місцевому рівні. Запит на оновлення книжкових фондів збільшується, а особливо запит на книжки, які описують наш національний контекст, його виклики та історії, як герої впоралися з ними.

Щиро дякуємо Благодійному фонду «Бібліотечна країна» за високу оцінку роботи Дніпровської Центральної міської бібліотеки та чудові книжкові дарунки. Запрошуємо читачів до відділу галузевої літератури для ознайомлення з книгами-номінантами KBU AWARDS-2020.