24 Лист 2021
Дарунки від засновника журналу "Бористен"

23 листопада до Бібліотеки української діаспори завітав Фідель Сухоніс - засновник і шеф-редактор журналу «Бористен» та люб’язно передав у фонд бібліотеки підбірку щомісячника «Бористен» за 6 років.

В липні 1991 року вийшло друком перше число примірників журналу «Бористен»(«Борисфен») - незалежного і недержавного українського літературно-мистецького, публіцистичного і науково-популярного щомісячника, який висвітлює наукові, культурні, соціальні, історичні події. Видавцем і засновником часопису є Дніпровська міська громадська організація «Товариство шанувальників журналу «Бористен»», шеф-редактором журналу є голова правління, письменник і видавець Фідель Сухоніс.

Цього року, в липні, журналу "Бористен" виповнилось 30 років! Відомо, що за роки свого існування журнал став трибуною науковців — гуманітаріїв і творчих сил не лише країни, а й світової української діаспори. «Бористен» і сьогодні надходить у 33 країни світу. Представництва журналу існують у США, Канаді, Румунії, Бразилії, Австралії.

На офіційному сайті представлено електронний архів журналу «Бористен», також, можна переглянути новини від редакції журналу, ознайомитися з бібліотекою журналу, побачити команду редакції, переглянути фото- та відеогалерею та багато інших новин і цікавинок.

Завдяки підтримці читачів з США та Канади редакція «Бористену» веде активну волонтерську роботу: доставляють на фронт, дитячі будинки й у лікарні продукти, медикаменти, побутові речі.

Щиро дякуємо шеф-редактору за поповнення нашого фонду таким цінним періодичним виданням!

Запрошуємо всіх до Дніпровської Центральної міської бібліотеки знайомитися з багаторічною культурною спадщиною нашого краю!