24 Лист 2021
Нова модель сучасної публічної бібліотеки

24 листопада співробітники Дніпровської Центральної міської бібліотеки відвідали арт-простір "7-ме Небо", де пройшла лекція-діалог від директорки Публічної бібліотечної системи міста Запоріжжя – Ірини Лень, яка поділилась своїм досвідом та знаннями стосовно перетворення бібліотеки на мультикультурний простір.

Реформування бібліотечної галузі у Запоріжжі розпочалось у 2019 році. Сьогодні у місті працює вже 9 оновлених бібліотечних просторів із кардинально зміненою системою та стилем роботи, впроваджені нові принципи і підходи.

Оновлені бібліотеки Запоріжжя наразі користуються неймовірною популярністю. Майстер-класи для дітей та дорослих, зустрічі із відомими людьми, презентації книг, літературні вечори знайомств, дитячий табір, групи подовженого дня, лекції з різних дисциплін, музичні івенти, безкоштовна доставка книг – ось лише частина запропонованих запорізькими бібліотеками заходів та послуг, завдяки яким читачі залюбки відвідують бібліотеки.

На лекції було також представлено електронну систему автоматизації бібліотек – Є-Книга, побудовану таким чином, щоб бібліотекар без зайвих проблем міг швидко обслуговувати читачів, відстежувати місцезнаходження книги і її наявність.