25 Лист 2021
#ЩедрийВівторок у Дніпровській Центральній міській бібліотеці

Дніпровська Центральна міська бібліотека долучилась до Всеукраїнської акції дарування книг для бібліотек України в рамках всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок - день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

До 30 листопада Центральна міська бібліотека прийматиме книжкові дарунки від читачів, благодійників, видавництв, партнерів, друзів - долучитись можуть всі охочі. Інформацію та світлини про всі отримані в рамках Акції книги буде опубліковано в соцмережах бібліотеки під хештегом #ЩедрийВівторок.

За підсумками Акції Українською бібліотечною асоціацією буде створено відео ЩедріБібліотеки, яке на всю Україну повідомить про добродіїв нашої громади, а бібліотеки, які беруть участь у Акції, будуть занесені на офіційну Карту Добра.

Довідка:

GivingTuesday — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.
#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.
У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.