25 Лист 2021
Стасі Клюфас

Колектив та читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки щиро дякують Стасі Клюфас за книгу «Подих мандрів», подаровану до фонду бібліотеки. Про те, як тривала мандрівка перетворилась на книгу захопливих пригод, авторка розповіла під час свого промотуру, завітавши до Центральної міської бібліотеки. За словами Стасі Клюфас, місія книги «Подих мандрів» – зафіксувати моменти мандрівки, зануритися у свободу, відчути свою внутрішню трансформацію і надихнути читачів.

Стася Клюфас «Подих мандрів»

Книга «Подих мандрів» – це мандрівні нотатки про шлях до мрії, про пізнання світу і свободи, про уроки, даровані у мандрах, про буття під гаслом «бути там, де хочеться, і стільки, скільки хочеться». Я прагнула вловити миті свободи і передати їх так, аби ви зуміли відчути подих мандрів.

«Як це – бути вільною? Як це – не мати постійного місця проживання й ледь не кожного дня планувати свій нічліг? Як це – мати лише 4 кілограми необхідних речей, що завжди спаковані та готові до переїзду? Як це – знаходити спільну мову там, де, здавалось би, стоїть мовний бар’єр? Я вірю, що книга «Подих мандрів» стане особливим моментом у житті кожного читача. Любов, яку я в неї вклала, наповнить і подарує вам сили; щирість, з якою підбирала слова, проникне у саме серце, подарує довіру до світу, а пережитий досвід надихне на здійснення ваших власних мрій. Чого щиро вам бажаю!» (Стася Клюфас)