30 Лист 2021
До уваги дніпрян

Шановні земляки!

Ми переходимо до чергового етапу трансформації бібліотечної системи Дніпра. Днями відбудеться злиття двох бібліотечних систем Дніпра з утворенням нового Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки» Дніпровської міської ради.  Одразу після цього ми почнемо реалізовувати на базі існуючих бібліотек простори, в яких буде однаково комфортно дітям, людям похилого віку, молоді, сім’ям. В яких можна читати, навчатися, спілкуватися, відпочивати. 

Міністерство культури та інформаційної політики України своїм листом від 26.05.2021 № 2/210 погодило створення у місті мережі бібліотек у складі Центральної бібліотеки та 33 бібліотек-філій. Остаточного рішення стосовно адрес цих філій немає. При вирішенні цього питання ми обов’язково будемо враховувати думку відвідувачів бібліотек, мешканців мікрорайону.

Детальніше про план трансформації бібліотечної системи Дніпра ви можете дізнатися за телефоном: (056) 745-18-94 та за посиланням https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/47567/biblioteka-do-yakoi-zahochut-prihoditi-lyudi-yak-transformuetsya-bibliotechna-sistema-dnipra.

Якщо Ви бажаєте працювати в новій команді Дніпровських міських бібліотек, реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1odiHElaRGmECiLLxrw2D1bxzqnxEc1gF6pyerhDfli0/edit. Пріоритет у працевлаштуванні надається, в першу чергу, бібліотекарям, які працювали в системах бібліотек для дорослих та дітей, тобто їх буде працевлаштовано до нового Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки» Дніпровської міської ради або запропоновано вакантні посади у школах Дніпра.

Приносимо наші вибачення за тимчасові незручності.

До зустрічі!

З повагою

Адміністрація ДМКЗК «Централізована система публічних бібліотек для дорослих» та МКЗК «Централізована система бібліотек для дітей»