12 Січ 2022
Алексєєнкові С. В.

Колектив та читачі Центральної бібліотеки щиро дякують Алексєєнкові С. В. за книгу «Інформація, інформатика та метрологія».  Книга стане у нагоді інженерно-технічним працівникам, які займаються питаннями метрології та вимірювальної техніки, а також викладачам і студентам технічних спеціальностей. Запрошуємо до відділу галузевої літератури ознайомитись з виданням.

Інформація, інформатика та метрологія [Текст]: мнографія / ред. В. У. Ігнатенкіна. — Дніпро: ПП Видавництво «Нова ідеологія», 2021. — 488с.; табл.
У монографії розглянуто:
1. Основні питання розвитку понять метрології у формі методології вимірювань, сформульовані. основні правила складання основних понять метрології для подальшого їх формування та систематизації 150);
2. Експериментальні методи пізнання, інформатика, інформація 150);
3. Інформація, вибір, передавання, цінність, старіння 1149);
4. Прийняття управлінських рішень за малого числа вхідних даних 148);
5. Автоматизація аналізу вимірювальних пристроїв (138);
6. Інформаційна безпека та інш.
Розглянуті питання сприяють підвищенню рівня структуризації метрологічних знань та сприятимуть поступовому оволодінню методологічним мисленням, яке сьогодні необхідне, як доповнення основного інженерно-математичного мислення, кожному метрологу та спеціалісту за створення засобів експериментальної інформатики.
Призначено для інженерно-технічних працівників, які займаються питаннями метрології та вимірювальної техніки, а також викладачів і студентів ВУЗів, зокрема спеціальностей 151 – «Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології», 152 – «Метрологія та інформаційна вимірювальна техніка» та 131 – «Прикладна механіка».