13 Лип 2022
Аллі Вензик

Джером К. Джером
Троє у човні. Троє на колесах. Оповідання. – Харків: Веста: Видавництво «Ранок», 2007. – 432 с., іл. – (оксамитова колекція)
ISBN 978-966-08-2122-4
Повісті й оповідання, представлені в цій книзі, належать перу одного з найбільш відомих англомовних авторів XIX і XX століть Джерома К. Джерома. Його книги перекладені багатьма мовами народів світу і витримали тисячі видань. Вони читаються з дивовижною легкістю залишаючи після себе світлу упевненість в тому, що цей світ не такий уже й поганий. Гостра спостережливість, прониклива іронія та здоровий глузд дозволили Джерому відкрити світові англійців - з їхньою розсудливістю, тонким гумором та любов'ю побалакати про все на світі.


Откровенный разговор об «этом» - Київ: Країна Мрій, 2009. – 208 с.: іл.ISBN 978-966-424-200-1
Малі Марійка та Сергійко  - дуже допитливі дітлахи. Воини хочуть дізнатися про все на світі, зокрема, яким чином вони з’явилися на світ, як відбувається зачаття і народження дитини. Батьки Сергійка і Марійки, аби задовольнити допитливих дітлахів, подарували їм цікаву книжку, з якої братик із сестричкою та їхні друзі дізнаються багато цікавого…


Кей Елізабет
Сім неправд. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 320 с.
ISBN 978-617-12-8197-4
Джейн і Марні. Темрява і світло. Так визначила сама Джейн. Дружба Марні потрібна їй як повітря, без неї вона не може дихати! Але в житті подруги з’являється Чарльз, самовдоволений і недостойний Марні тип. Джейн у розпачі розуміє, що втрачає подругу, і одного разу їй випадає шанс... позбутися цього покидька... Більше нічого не стоїть між Джейн і Марні. Нічого, окрім семи неправд…


Еліс Гофман
Шлюб протилежностей. – Харків: Видавництво «Ранок»: «Фабула», 2017. – 448 с.
ISBN 978-617-09-3142-9
Новий роман Еліс Хоффман, який одразу потрапив до списків бестселерів "Нью-Йорк Таймс", розповідає про історію забороненого кохання на карибському острові Сан-Томас, в результаті якого на світ з'явився Камілл Пісарро - один з засновників імпресіонізму в живописі.


Андрій Кокотюха

Біла ніч. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 288 с.
ISBN 978-617-12-3721-6
Весна, 1945 рік. На Західній Україні — тотальний наступ загонів НКВД на повстанську лісову армію. Максим Коломієць на прізвисько Східняк очолив летючий відділ, який здійснює диверсійні військові операції. Про нього ходять легенди: безстрашний відділ Східняка може діяти одночасно у кількох місцях, а сам Коломієць — невловимий. Майору НКВД Полиніну доручають надскладне завдання: він має знищити Східняка. Агент потрапляє до летючого відділу і втирається в довіру до командира: НКВД хоче зруйнувати повстанський рух зсередини. Операція «Біла ніч» зазнає успіху. Але заманити Східняка в пастку — не так просто...


Гайнріх Кляйст

Розбитий глек: комедія, переклад з нім. Ю. Андруховича. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 144 с.: - (Доросла серія)
ISBN 978-617-585-132-6
«Розбитий глек» - вершинна п'єса німецького романтика і бунтаря Гайнріха фон Кляйста (1777-1811). Зовні наївний сюжет п'єси, який закручується довкола судового розслідування і вирізняється майстерно організованою інтригою, розсипом дотепних реплік та комізмом ситуацій, таїть у собі глибокий підтекст. Дія твору мовби розгортається у Судний день - не випадково імена головних героїв «резонують» з найважливішими моментами людського буття: Адам, Ева, Суддя...


Євдокія Макаренко
Невинна кров. - Житомир: Вид. О. О. Євенок, 2019. - 168 с. – (Серія «Український вовкулака»)
ISBN 978-966-995-030-7
Христинка, яка в дев`ять років залишилась сиротою, була під опікою єдиної рідної душі - бабусі Ганни. Їй допомогала подруга дитинства Катерина Кіндратівна. Після смерті батьків Христинка стала випадковою рятівницею Ігоря, старшого від неї лише на декілька років. Проте ніхто з дітей навіть не здогадувався, наскільки міцно переплетені їхні життя, що два їхні роди мають об`єднатися волею долі, щоб невинна кров стала ключем до майбутнього цих дітей.


Ребекка Кауффман
Таємниця Ґаннерів. – Харків: Віват. 2019.  – 272 с.
ISBN 978-966-942-939-1
Зворушливий роман Ребекки Кауффман відображає біль дорослішання, красу й розчарування, які може принести дружба в наше життя. Це історія про шістьох друзів, пов'язаних спільними таємницями й секретним місцем зустрічі — покинутим будинком Ґаннерів, чию назву вони привласнили. Коли їм виповнилося шістнадцять, одна з дівчат, Саллі, несподівано віддалилася й залишила компанію. Звинувачуючи одне одного в руйнації дружби, Ґаннери розходяться, так і не дізнавшись справжньої причини. Після смерті Саллі вони, тридцятирічні чоловіки й жінки, збираються разом. Зустріч знову об'єднує Ґаннерів, і тепер вони мають осмислити причини розпаду дружби, віднайти істину й прощення.


Патриція Гайсміт
Талановитий містер Ріплі. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 320 с.
ISBN 978-617-12-1507-8
Завдяки випадковому знайомству з аристократичним американським мільйонером, Том Ріплі нарешті отримує нагоду застосувати свої дещо дивні таланти. Йому належить вирушити до Італії та переконати сина багатія, який тринькає гроші в Європі, повернутися в Штати. Обдарований і разом з тим безбарвний, Ріплі є уособленням свого покоління – нікчемою, що намагається стати будь-ким, аби не розчинитися у натовпі назавжди. Це книжка про людину, яка, не маючи власного обличчя, вирішує привласнити чуже.


Наталка Сняданко
Комашина тарзанка: Повість, оповідання / Художник – оформлювач О. Г. Жуков. – Харків: Фоліо, 2009. – 283 с. – (Графіті)
ISBN 978-966-03-4855-4
Наталка Сняданко (нар. 1973 р.) — журналіст, перекладач, авторка кількох прозових книг, у тому числі «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки» та «Чебрець в молоці», що вийшли у видавництві «Фоліо». Її прозу перекладають у Польщі, Росії, Білорусії, Чехії, Німеччині, Швейцарії, Іспанії.


Лариса Денисенко
Кавовий присмак кориці. Роман. – Київ: Нора-Друк,  2007. – 256 с.
ISBN 978-966-2961-16-4
Інколи видається, що достатньо пришвидшити ходу, і вже за наступним поворотомбуде саме те місце, куди мріяв потрапити усе своє життя. Тобі достеменно відомо, яке воно. І ось ти на місці, але і місце виявляється іншим, і оточують тебе зовсім не ті, про кого мріяв ще вранці...

Він думає, що народжений кохати тільки її, вона думає, що нарешті знайшла своє кохання у особі його батька, його батько просто кохає іншу людину.

І ця історія непорозумінь може виявитися трикутником, або чотирикутником, а може й тим, чому поки що немає назви у нашому вимірі.


Наталка Сняданко
Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки. – Харків: Фоліо, 2008. – 287 с. – (Графіті)
ISBN 978-966-03-4380-1
На вас чекає колекція пристрастей, що їх зібрала дівчина «з порядної галицької сім’ї» в період свого дорослішання. Крім банальних пристрастей по-українськи та по-російськи, ви познайомитесь з екзотичними — по-італійськи та по-німецьки, не кажучи вже про пристрасті аристократичні. Кожного разу дівчина намагається зрозуміти — пристрасть це чи кохання? А чи зможете ви відрізнити пристрасть від кохання, то вже ваша справа.


Вікторія Андрусів
Притулок. – Ужгород: Поліграфцентр «Ліра», 2011. – 368 с.
ISBN 978-617-596-017-2
Дружина успішного підприємця стає свідком подружньої зради... Душевний надлом провокує її покинути звичний затишок та втікати  світ за очі . Отим світом виявилась клініка для психічно хворих людей у провінційній глибинці... За фахом лікар-психотерапевт, героїня намагається проникнути вглиб непростих характерів  притульчан  Молода жінка навіть гадки не має про те, що її чоловік балатується на посаду міського голови і єдиний гачок у його бездоганній біографії  це загадкове зникнення дружини. Вона тим часом стає свідком... вбивства. Проте нічого не вражає її так болісно, як дізнання про втаєні кар`єрні плани чоловіка. Героїня опиняється на роздоріжжі. Проте цього разу вона стає жертвою політичних ігор та внутрішнього непорозуміння зі світом....