Хроніка

Всі розділи
30 Верес 2018
Замріяні світи

Дніпровська Центральна бібліотека запрошує усіх бажаючих на виставку художніх робіт Алли Бурименко-Журавель.

29 Верес 2018
Akademia pana Kleksa

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд фільму «Akademia pana Kleksa» польською мовою.

28 Верес 2018
Перший книжковий магазин в місті на Дніпрі

У далекому 1858 році в Катеринославі відкрилась перша книгарня. Чому перший книжковий магазин з'явився у місті тільки через 70 років після його заснування? Хто був власником першого магазину? Які ще книгарні існували в Катеринославі? Скільки було магазинів, і якою була їхня доля?
 

27 Верес 2018
«Справа Сивого» презентація книги від братів Капранових

Чи багато існує книжок, дія в яких розгортається у Дніпрі? Не пригадаєте? А знаєте, чому? Тому що їх і справді майже немає. Львів, Київ, Харків, Полтава… Чим Дніпро гірший за літературні столиці?

Брати Капранови презентують у Дніпрі свій новий роман «Справа Сивого». Це детективна історія, яка відбувається у Катеринославі-Дніпропетровську, а головним героєм є Дмитро Яворницький, чиє ім’я вже навіки зрослося з містом.

26 Верес 2018
«Убити Антиципатора» - презентація книги

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію роману «Убити Антиципатора», що був нагороджений відзнакою міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Презентацію проводять Еліна Заржицька і Ольга Репіна. 

25 Верес 2018
Відлунала пісня літа

Дніпровська Центральна міська бібліотека та творча вітальня «Відлуння» запрошують всіх бажаючих на зустріч дніпровських поетів та бардів в рамках літературно-музичної програми «Відлунала пісня літа». На цій зустрічі відбудеться презентація нової книги Володимира Бучинського «Кубок мёбиуса».

25 Верес 2018
«Николай Манойло-великий певец эпохи»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію документального фільму «Николай Манойло-великий певец эпохи» Олега Мелещука та Станіслава Грекова.

22 Верес 2018
«Я для любви на белый свет пришла»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературно-музичну програму «Я для любви на белый свет пришла».

22 Верес 2018
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

21 Верес 2018
«Павло Загребельний - письменник, якого читають»

В ході проведення регіональної кампанії «Павло Загребельний - письменник, якого читають», 21 вересня у відділі художньої літератури був проведений літературний огляд «Патріарх української літератури: Павло Загребельний».