Хроніка

Всі розділи
05 Квіт 2019
Вечори німецького кіно

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на вечори німецького кіно за підтримки Гете-Інституту в Україні.  До перегляду представлено фільм «Sophie Scholl - Die letzten Tage» («Останні дні Софії Шолль»).

29 Бер 2019
Вечори німецького кіно

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на вечори німецького кіно за підтримки Гете-Інституту в Україні.  До перегляду представлено фільм «Good Bye Lenin!» («Гуд бай, Ленін!»).

29 Бер 2019
Володимир Самодрига: видатний архітектор міста на Дніпрі

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію "Володимир Самодрига: видатний архітектор міста на Дніпрі".

27 Бер 2019
Розмова з другом

Центральна бібліотека запрошує підлітків на психологічний тренінг.

26 Бер 2019
«Ми будем жить долго»

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Творча вітальня «Відлуння» запрошують всіх охочих на творчу зустріч з Ігорем Лі (Бахмут) та Тріо «Акварель» (Дніпро).

24 Бер 2019
Заручений з хором

Дніпровська Центральна міська бібліотека в рамках циклу «Таланти твої, Дніпро» запрошує всіх бажаючих на вечір пам’яті хормейстера Олександра Переверзєва – заслуженого діяча мистецтв України, лауреата премії імені А.Я. Штогаренка.

23 Бер 2019
Світ французького кіно: перегляд фільму "Пелікан"

23 березня о 16-00 запрошуємо до Центру слов'янської культури і писемності на перегляд кінострічки французького режисера Олів'є Орлі "Пелікан" за романом "Нікостратос" Еріка Буассе

23 Бер 2019
Весняне натхнення

Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки та Дніпровська Центральна міська бібліотека у спільному проекті «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці» запрошують всіх бажаючих на програму «Весняне натхнення».

23 Бер 2019
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

22 Бер 2019
Творча зустріч з Андрієм Цаплієнком

22 березня о 18:00 до Центральної міської бібліотеки завітає відомий журналіст, військовий репортер, ведучий телеканалів "Інтер" і "1+1", сценарист і письменник Андрій Цаплієнко.