Хроніка

Всі розділи
20 Черв 2018
«Жили та були»

20 червня о 13:00 у відділі документів з питань мистецтв🎨🖼🎭 Дніпровської Центральної міської бібліотеки📚в заключний день персональної виставки традиційних ляльок-мотанок та авторських ляльок від Наталії Сердюк «Лялькова воля – щаслива доля», пройде лекція на тему «Жили та були».

20 Черв 2018
Лялькова воля – щаслива доля

3 20 травня по 20 червня 2018 року у відділі документів з питань мистецтв🎨🖼🎭 Дніпровської Центральної міської бібліотеки📚 пройде персональна виставка традиційних ляльок-мотанок та авторських ляльок від Наталії Сердюк «Лялькова воля – щаслива доля».☺

31 Трав 2018
Олександр Рейнгард - засновник ботанічного саду Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на лекторій «Історія земляків в назвах вулиць Дніпра», тема лекції «Олександр Рейнгард - засновник ботанічного саду Дніпра».

31 Трав 2018
Краса українського бароко

До 220-ї річниці першої публікації неперевершеної поеми Івана Котляревського «Енеїда», Дніпровська Центральна міська бібліотека демонструє виставку репродукцій сучасних ілюстрацій від художниці Оксани Тернавської, що їх вона виконала для видання «Енеїди» київського видавництва «Корбуш».

31 Трав 2018
Виставка художніх робіт Юлії Барко

Дніпровська Центральна бібліотека запрошує усіх бажаючих на виставку художніх робіт Юлії Барко.

29 Трав 2018
Зустріч поетів та бардів

Дніпровська Центральна міська бібліотека та творча вітальня «Відлуння» запрошують всіх бажаючих на літературно-музичну програму «Зустріч поетів та бардів».

29 Трав 2018
Семінар та майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки "Радість кожного дня"

29 травня о 13:00 у відділі документів з питань мистецтв🎨🖼🎭 Дніпровської Центральної міської бібліотеки📚в рамках персональної виставки традиційних ляльок-мотанок та авторських ляльок від Наталії Сердюк «Лялькова воля – щаслива доля», пройде семінар та майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки "Радість кожного дня".

29 Трав 2018
Подорож у дитинство

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на творчу зустріч із дитячою шведською письменницею Євою Cуссо.

 

26 Трав 2018
Lech Wałęsa. Człowiek z nadziei

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на перегляд фільму "Lech Wałęsa. Człowiek z nadziei", режисер Анджей Вайда.

26 Трав 2018
Материнська чарівна душа

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературно-музичну програму, назва якої: «Материнська чарівна душа» присвячена до Дня матері.