Хроніка

Всі розділи
30 Верес 2017
Всеукраїнський день бібліотек

Дніпровська Центральна бібліотека запрошує усіх бажаючих на огляд літератури від Олени Петренко присвячений Всеукраїнському дню бібліотек 

29 Верес 2017
Творець Йокнапатофи

Дніпровська Центральна бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературний огляд від Олени Петренко присвячений до 120-річчя від дня народження відомого американського письменника Вільяма Фолкнера.

26 Верес 2017
Законодавство України по комунальним послугам

Центральна міська бібліотека та Територіальна громада Дніпра запрошують усіх бажаючих на лекцію з питань комунальних послуг.

26 Верес 2017
«Ріки та дороги». Марка Лівін

Дніпровська центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію книги київського автора Марка Лівіна «Ріки та дороги».

24 Верес 2017
Клуб любителів співу

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на першу зустріч клубу любителів співу, тема якої: «Улюблені пісні про кохання». Ведучий та вокаліст: Георгій Скороход.

23 Верес 2017
TAJEMNICA WESTERPLATTE

Дніпровська центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд та обговорення польського фільму «TAJEMNICA WESTERPLATTE».

23 Верес 2017
Семінар з оздоровлення

Центральна міська бібліотека запрошує на семінар з оздоровлення за методами традиційної корейської медицини. 

22 Верес 2017
Партизани проти Вермахта. Друга Світова

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ «Партизани проти Вермахта. Друга Світова», до дня партизанської слави.

19 Верес 2017
Серпень 2017

Завідуюча відділом абонементу Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.

17 Верес 2017
ДОП-PING

Центральна міська бібліотека та літературний клуб «ДОП-PING» запрошують всіх бажаючих на зустріч молодих літераторів.