01 Жовт 2015
Жовтень 2015
1 жовтня
четвер
13:00

Круглий стіл з питань протидії корупції
лекційний зал, 3 поверх

3 жовтня
субота
11:00

«Писатель приключений Рафаэль Сабатини»
літературна година
лекційний зал, 3 поверх

3 жовтня
субота
11:00

Нетворкінг
майстер - клас
соціокультурний центр, 4 поверх

3 жовтня
субота
11:00
3 жовтня
субота
15:00

Центр корейської культури
літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

4 жовтня
неділя
11:00

Ораторське мистецтво
майстер-клас
соціокультурний центр, 4 поверх

4 жовтня
неділя
12:00

Літературно – музична програма В.І. Скуратовського.
до міжнародного Дня музики
лекційний зал, 3 поверх

6 жовтня
вівторок
15:00

«Земле моя…»
презентація виставки живопису члена Національної спілки художників України І.М. Коваленка
відділ мистецтв, 5 поверх

6 жовтня
вівторок
18:30
8 жовтня
четвер
13:30

Кіноклуб DOSUDAYSUA «Потенціал»
зустріч
соціокультурний центр, 4 поверх

10 жовтня
субота
12:00

«Стучится к нам осень в окно»
літературно – музична програма
лекційний зал, 3 поверх

10 жовтня
субота
15:00

Клуб Печворка
уроки клаптикового шиття
соціокультурний центр, 4 поверх

11 жовтня
неділя
11:00

Ораторське мистецтво
майстер - клас
соціокультурний центр, 4 поверх

11 жовтня
неділя
14:00

Літературно-музична програма присвячена творчості українського композитора Олександра Білаша
лекційний зал, 3 поверх

13 жовтня
вівторок
18:30
16 жовтня
п’ятниця
15:30
17 жовтня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Расцвет»
Регіональна спілка письменників Придіпров’я
лекційний зал, 3 поверх

17 жовтня
субота
15:00

Оперна класика у виконанні солістів Дніпропетровського академічного театру опери та балету
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

18 жовтня
неділя
12:00
22 жовтня
четвер
10:00

Шукаємо роботи разом
ярмарок вакансій
лекційний зал, 3 поверх; соціокультурний центр, 4 поверх

22 жовтня
четвер
12:00

«Тёмными аллеями изгнания»
презентація книжкової виставки О.І. Буніна
абонемент, 1 поверх

22 жовтня
четвер
13:30

«Як розмовляти з дітьми про мистецтво» Ф. Барб-Галль
презентація книги
слов’янський центр, 6 поверх

22 жовтня
четвер
13:30

Кіноклуб DOCUDAYSUA «Потенціал»
зустріч
соціокультурний центр, 4 поверх

24 жовтня
субота
12:00

«Начинающий поэт – это щит от осуждений»
літературно – музична програма
лекційний зал, 3 поверх

24 жовтня
субота
15:00

Оперна класика у виконанні солістів Дніпропетровського академічного театру опери та балету
музична програма
лекційний зал, 3 поверх

24 жовтня
субота
16:00

«Білий птах з чорною ознакою» (Реж. Ю. Іллєнко, 1970, Україна)
перегляд фільму та обговорення
слов’янський центр, 6 поверх

24 жовтня
субота
17:00

М. Кундера «Вальс на прощание»
обговорення книги
соціокультурний центр, 4 поверх

25 жовтня
неділя
14:00

Ювілейна зустріч з дніпропетровським композитором Валентиною Фальковою
музична програма
лекційний зал, 3 поверх

27 жовтня
вівторок
18:30
30 жовтня
п’ятниця
16:00

Зелений оазис на місці тюрми: сквер Мопра, ім. Леніна
краєзнавча мандрівка з Максимом Кавуном
соціокультурний центр, 4 поверх

31 жовтня
субота
16:00

«AMBASSADA» (реж. Ю.Махульський, 2013)
перегляд фільму та обговорення
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щопонеділка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
11:00

Школа юного журналіста
соціокультурний центр, 4 поверх

щовівторка, щочетверга
10:00 – 16:00

Консультують юристи міського управління юстиції
правова громадська приймальня
соціокультурний центр, 4 поверх

щовівторка
15:00

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щоп’ятниці
18:00

Курси корейської мови
слов’янський центр, 6 поверх

щоп’ятниці
18:30

Клуб шанувальників вишуканої літератури
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
11:00

Соняшник
психологічні консультації для переселенців
відділ мистецтв, 5 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щонеділі
11:30

Курси німецької мови
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Конкурс відеокліпів «# Modern_Library»
соціокультурний центр, 4 поверх">соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка каменю
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Illustrations - 2015
виставка ілюстрацій
1 - 6 поверхи

Протягом місяця

«Земле моя»
виставка художніх робіт дніпропетровського художника І.М. Коваленка
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт Анни Лагун-Адамян
виставка художніх робіт дніпропетровського художника І.М. Коваленка
відділ мистецтв, 5 поверх