26 Жовт 2015
Відкриття Лекторію - Світ Науки

22 жовтня 2015 року в Лекційному залі Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки відбулося урочисте відкриття публічного лекторію «Світ науки». Громадська спілка «Відкрите знання» до якої входять провідні викладачі вищих навчальних закладів та молодих вчених Дніпропетровська з метою популяризації науки та наукової діяльності серед молоді та населення, розробили цикл лекцій, аби усі охочі мали нагоду отримати додаткові знання, а старшокласники та молодь – можливість свідомо визначити своє майбутнє.

Головними завданнями лекторію окрім ознайомлення з напрямками та досягненнями досліджень у різних галузях сучасних наук, є також пробудження інтересу до наукової діяльності в рамках додаткової неформальної освіти, розкриття ролі науки у суспільстві, та організація співпраці середніх та вищих навчальних закладів освіти.

Відкрив лекторій кандидат технічних наук, доцент ПДАБА Максим Вікторович Дячук. Він виступив із лекцією на тему «Перспективи творчості, створення, самореалізації. Прикладна наука майбутнього». Доповідь оратора викликала неабиякий інтерес у спільноти і не залишила байдужими гостей зустрічі, заохотивши присутніх до цікавих дискусій.

Для тих, хто не мав змоги відвідати зустріч цього разу радо повідомляємо, що у Вас буде чудова нагода залучитись до наступних засідань лекторію, які проводитимуться кожного четвертого четверга місяця. Наступна лекція на тему «Охорону генофонду нації» відбудеться 26 листопада.

Запрошуємо старшокласників, студентів, викладачів та усіх бажаючих!

Детальна інформація за телефонами:

(056) 740-37-52

(056) 740-38-75

на сайті: http://www.library.dp.ua/

сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/760815460691253