01 Лют 2016
Лютий 2016
2 лютого
вівторок
14:00

Лялька – мотанка – оберіг для бійців АТО
школа рукоділля
соціокультурний відділ, 4 поверх

3 лютого
середа
18:00

Кінопоказ фільму «Стажери»
перегляд та обговорення фільму
лекційний зал, 3 поверх

4 лютого
четвер
15:30
4 лютого
четвер
17:00

«TLUSTY CZWARTEK»
свято
лекційний зал, 3 поверх

5 лютого
п’ятниця
12:00

«З вірою в людину»
презентація книжкової виставки від Олени Петренко
абонемент, 1 поверх

6 лютого
субота
12:00

Едгар По: письменник багатьох жанрів. Клуб шанувальників прози «Алый парус»
літературна година
лекційний зал, 3 поверх

6 лютого
субота
12:00

Рецепти східної медицини для оздоровлення в домашніх умовах
семінарbr /> слов’янський центр, 6 поверх

7 лютого
неділя
14:00

Шедеври оперного мистецтва
літературно – музична програма
лекційний зал, 3 поверх

7 лютого
неділя
14:00

Школа розвитку особистості
майстер-клас
соціокультурний центр, 4 поверх

11 лютого
четвер
13:00

Недетские сказки Пушкина
літературна програма
зал рідкісної книги, 3 поверх

11 лютого
четвер
13:30

Кіноклуб DOCUDAYS UA «Потенціал»
перегляд та обговорення документальних фільмів
соціокультурний центр, 4 поверх

11 лютого
четвер
13:00

Зазираючи крізь сторіччя
презентація книг Трейсі Шевальє
слов’янський центр, 6 поверх

12 лютого
п’ятниця
14:00

Світ через фотокамеру
авторська виставка-хобі бібліографа Рити Соболь
ІБО, 2 поверх

12 лютого
п’ятниця
11:00

"Чтоб я так жил"
майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
соціокультурний відділ, 4 поверх

13 лютого
субота
11:00

Конфліктологія
тренінг для переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

13 лютого
субота
12:00

Патріотизм і поезія
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

13 лютого
субота
13:00

Нехай кохання править світом
студентський квест
абонемент, 1 поверх

13 лютого
субота
15:00

Клуб «Печворка»
уроки клаптикового шиття
соціокультурний центр, 4 поверх

13 лютого
середа
16:00

Корейський Новий рік
свято
лекційний зал, 3 поверх

17 лютого
середа
17:00
18 лютого
четвер
15:30
19 лютого
п’ятниця
15:30

Слухаємо джаз…Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

19 лютого
п’ятниця
18:00
20 лютого
субота
10:00

Всі разом
захист соціальних проектів «Сіті-інкубатор»
лекційний зал, 3 поверх

20 лютого
субота
12:00

Засідання літературної студії «Расцвет»
Регіональна Спілка письменників Придніпров’я
відділ мистецтв, 5 поверх

20 лютого
субота
16:00

«Червона Рута» (реж. Р.Олексів, 1971, Україна)
перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

20 лютого
субота
17:00

Л.М.Толстой «Анна Карєніна»
обговорення книги
соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
неділя
11:00

«Чтоб я так жил»
майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
неділя
12:00
21 лютого
неділя
14:00

Школа розвитку особистості
майстер-клас
соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
неділя
14:00
23 лютого
вівторок
14:00

В’язання гачком
школа рукоділля
соціокультурний центр, 4 поверх

25 лютого
четвер
12:00

«Хотіла б я піснею стати»
літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

25 лютого
четвер
13:30

Кіноклуб DOCUDAYS UA «Потенціал»
перегляд та обговорення документальних фільмів
соціокультурний центр, 4 поверх

26 лютого
п’ятниця
16:00

«Хоральна синагога «Золота Роза» - Архітектурна пам’ятка міста»
краєзнавча мандрівка з Максимом Кавуном
соціокультурний центр, 4 поверх

27 лютого
субота
14:00
27 лютого
субота
16:00

Vabank-2
перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

28 лютого
неділя
12:00

Презентація нотних збірок Дніпропетровських композиторів
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

28 лютого
неділя
16:00

«Из нитей жизни холст»
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
17:00

Курси підготовки до ЗНО з хімії
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка, щочетверга
10:00 – 16:00
щовівторка
15:00

Фольклорний клуб «Белорускія Вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щовівторка
18:00

Клуб «Сімейний ресурс»
психологічна консультація для сімей військових
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
18:30

Правоосвітні публічні лекції
соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:00
щоп’ятниці
15:00

Лідерська програма для молоді «Школа життя»
лідерський курс
лекційний зал, 3 поверх

щоп’ятниці
16:00

Курси підготовки до ЗНО з англійської мови для дітей-переселенців
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
18:00

Вітрильний туризм
заняття з вітрильної справи
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
11:00

Курси підготовки до ЗНО з української мови
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія Вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW – 2015. Предметний та графічний дизайн
виставка творчих робіт дизайнерів – учасників конкурсу
Центральна міська бібліотека

Протягом місяця

Читай!
виставка плакатів учасників міжнародного конкурсу
лекційний зал, 3 поверх

Протягом місяця

Портрет: Від класики до сучасності
масштабний відкритий проект
слов’янський центр, 6 поверх