17 Лют 2016
Зустріч читачів з поліцейськими у бібліотеці №24

В рамках Всеукраїнського проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції», у бібліотеці-філіалі №24 ЦБС для дорослих м. Дніпропетровська відбулася зустріч читачів, серед яких жителі ж/м Перемога і старшокласники НВК №107, з патрульними поліцейськими.

На зустріч з жителями мікрорайону прийшли: командир 2-ої роти патрульної служби Ірина Ошегова, інспектори поліції Володимир Шпорт і Дмитро Зайцев. Старшокласники ставили поліцейським багато цікавих запитань. Між поліцейськими і учнями зав'язалася діалог. Читачі дізналися про основні принципи діяльності поліцейського, про необхідні знання і навички, необхідні для успішного проходження тестування та відбору. А також про те, що патрульна поліція забезпечує цілодобове патрулювання, і в разі потреби регулює дорожній рух. Патрульна поліція перша, хто реагує на повідомлення про правопорушення, вона самостійно їх виявляє і припиняє. І нарешті, патрульна поліція постійно спілкується і співпрацює з громадянами України.

На зустрічі також були присутні помічник депутата міської ради Ольга Тесленко та головний спеціаліст з правових питань міського управління юстиції Тетяна Гусаренко.

Бібліотекарі відібрали і продемонстрували відеоматеріали про деякі цікаві факти в роботі нових патрульних України та м. Дніпропетровська.

На останок - селфі з новими поліцейськими і фото на пам'ять.:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1513522408954010.1073741831.1506673372972247&type=3

Завідувач бібліотеки-філіалу № 24 Тетяна Ковальова