21 Квіт 2016
Моя нова поліція - 100 днів

21 квітня 20165 року в лекційному залі Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки відбувся «круглий стіл» «Сто днів дніпропетровської поліції».

Проект «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції» бібліотеки Дніпропетровська реалізують починаючи з лютого. У лютому - квітні  2016 р. бібліотеки провели низку заходів, спрямованих  на побудову довіри до української поліції та підвищення обізнаності мешканців міста про діяльність дніпропетровської патрульної поліції, розуміння її ролі у вирішення нагальних місцевих проблем. Заходи проходили із залученням патрульних поліцейських, прес-служби патрульної поліції у м. Дніпропетровську, депутатів різних рівнів, ЗМІ, громадськості.

На круглому столі присутні: начальник управління патрульної поліції у м. Дніпропетровськ Департаменту патрульної поліції Володимир Романович Богоніс,  координатор проекту «Моя нова поліція» у бібліотеках Дніпропетровська, завідувач бібліотеки-філіалу № 10 Валентина Вуколова, програмна координаторка ВГО Громадська Палата України Юлія Копнінська, правозахисник, ініціатор проекту «Як приручити закон» Антон Деньгуб, голова ДОМГО «Молодіжні ініціативи крокують світом» Катерина Зезюліна, учасники проекту «Моя нова поліція у бібліотеках Дніпропетровська». 

На екрані демонструвалися світлини, які знайомили присутніх з заходами в рамках проекту «Бібліотеки Дніпропетровська та нова патрульна поліція». 


Координатор проекту, заступник директора Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки Наталія Шелест привітала гостей заходу, представила учасників «круглого столу» та презентувала проект ««Моя нова поліція» у бібліотеках Дніпропетровська: громадська підтримка реформи національної поліції».

Дивним чином закінчення проекту співпало зі знаковою датою – 100 днів роботи дніпропетровської патрульної поліції. Про підсумки роботи патрульної поліції Дніпропетровська розповів  начальник управління патрульної поліції у м. Дніпропетровськ Департаменту патрульної поліції Володимир Романович Богоніс.

Одна з координаторів проекту, завідувач бібліотеки-філіалу № 10 Валентина Дмитрівна Вуколова розповіла про те як вдалося створити у бібліотеках міста комунікативний простір для взаємодії громади з патрульною поліцією, про реалізацію проекту в бібліотеках міста, про його значення для інформування міської громади та ЗМІ про реформу Національної поліції.

Найбільш вдячною аудиторією була молодь, діти, старшокласники. Вони не тільки слухали, а й задоволенням фотографувалися, приміряли броніжелети, задавали питання, обговорювали сюжети фільмів про патрульних поліцейських. Серед організацій, які опікуються правовою освітою молоді, організатори клубу документального кіно - ВГО ГПУ. Щодо участі молоді в проекті розповіла програмна координаторка ВГО Громадська Палата України Юлія Копнінська.

В Центральній бібліотеці ще задовго до початку проекту була проведена перша зустріч з майбутніми патрульними поліцейськими, які на той час проходили навчання. Його організатором був надійний партнер бібліотеки, правозахисник, ініціатор проекту «Як приручити закон»  Антон Деньгуб.

Проект не можливо реалізувати без організаційної підтримки. Про організаційну роботу в рамках реалізації проекту та розвиток проекту розповіла партнеру проекту - голова ДОМГО «Молодіжні ініціативи крокують світом» (МІКС) Катерина Зезюліна.


Начальник патрульної поліції Дніпропетровська Роман Богоніс та координатор програми "Моя Нова поліція" Олена Попелюшко (Київ).

Детально про круглий стіл: 
http://www.056.ua/news/ 
http://gorod.dp.ua/news
http://dpchas.com.ua/
http://dnpr.com.ua
http://www.11channel.dp.ua
http://www.times.dp.ua/news