22 Квіт 2016
Бібліотека - це місце, де живе щастя

22 квітня  2016 року за адресою вул. Менахема Мендла Шнеєрсона (вул.Мініна), буд. 5в відбулася презентація «НОВОЇ БІБЛІОТЕКИ» - оновленої бібліотеки-філіалу № 34 Дніпропетровського міського комунального закладу культури Централізована система публічних бібліотек для дорослих.

Нова Бібліотека на вул. Шнеєрсона, 5 в. 
Ця бібліотека – пілотний проект створення в Дніпропетровську бібліотек  нового формату. У бібліотеці організовано сучасний, комфортний, дружній простір для спілкування молоді, організовано 5 автоматизованних робочих місць для отримання населенням нових електронних послуг. Зручні, сучасні меблі та Wi-Fi, вільний доступ до книг та періодики, дитячий куточок для маленьких читачів – відкритий простір бібліотеки до послуг дніпропетровців.
Проект реалізовано за підтримки управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.


Хол бібліотеки - з
она ресепшн. Світлини учасників міського фотоконкурсу "Дніпропетровськ читає", вільний книгообмін, дарунки читачів. 

"Bibliohub" - культурний простір бібліотеки. В
идача літератури, журналів та газет, презентація нових книг із залученням авторів , кіноклуб, тренінги, майстер-класи, лекції ,зустрічі з цікавими людьми.

Художня галерея у Новій Бібліотеці. Виставкова зона для презентацій творчих робіт дніпропетровських художників.

"Оазис" - зал художньої літератури. В
идача художньої літератури, замовлення відсутньої у фонді літератури.

"Матриця" - зал інтернет-послуг та галузевої літератури. 
Доступ до мережі інтернет, тренінги з комп'ютерної грамотності, доступ до адміністративних онлайн-послуг, онлайн доступ до газет та журналів, доступ до електронної бази літератури,  видача галузевої літератури, підручників, CD

Дитячий острів "Мадагаскар". В
идача дитячої літератури ,настільні ігри, перегляд дитячих фільмів та мультфільмів, майстер-класи для дітей, інтерактивні рухливі ігри на приставці.

До уваги гостей заходу була представлена презентація ресурсів та послуг бібліотеки, знайомство з колективом бібліотеки, музичні вітання від творчих колективів міста, знайомство з чарівним звірятком, яке вже стало талісманом бібліотеки - шиншилою.

На  презентації  були присутні представники влади, читачі, мешканці мікрорайону.

Зі словами привітання виступили: заступник міського голови Олена Молошна, начальник управління культури та мистецтв міської ради Євген  Хорошилов, депутат дніпропетровської міської ради Олександр Турчин, ініціатор реконструкції бібліотеки, громадський діяч  Ірина Зайцева, дизайнер, член творчої групи зі створення дизайн-проекту Нової Бібліотеки Олександра Бондарчук, член Громадської Ради Центральної міської бібілотеки, член обласної комісії по реформуванню бібліотек Дніпропетровської області Володимир Недогода, голова ГО «Соціально-психологічний консалтинг-центр «Життєстійкість»» Наталія Шахразан, викладач театрально-художнього коледжу Діана Самарська, колеги, читачі бібліотеки та мешканці мікрорайону.

Детально про захід:  https://www.facebook.com/media
https://www.facebook.com/media